cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S23 ultra kamera sorunu

(Topic created on: 10-09-2023 11:06 PM)
364 Views
Smttrtar
Active Level 3
Options
Galaxy S

Öncelikle merhabalar 3 ay kadar oldu s23 ultra 12/512 aldım ama aldığımdan beridir kamerada takirti sesi geliyor ve hem dışarıdan hem videoda acayip ses duyuluyor takır takır. Aradım sordum ama ois kaynaklı bir sorun yok dediler. Ama düzelmeyen sorun ise video kaydı esnasında sağa doğru çevirdiğimde zzzzzzz diye titreyerek videoyu mahvediyor. Ne yapabilirim ciddi bir sorun 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim,

Videoda sağa doğru çevirdiğinde ois te titreme oluyorsa videoda çok net belli oluyorsa sorun cihazın ana kamerasından ois te sorun olabilir.Kamera modülleri değişebilir

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

View solution in context

10 Comments
passhy
Active Level 7
Galaxy S
servise götürün bence vakit kaybetmeden.
Smttrtar
Active Level 3
Galaxy S
Elimde başka telefon yok ne yazık ki süreç çok uzar mi onu da bilmiyorum
Enestkr
Active Level 6
Galaxy S
Bulunduğun şehirde servis var ise eğer randevu alıp bir saat içinde halledebiliyorsun işini. Tabi bu durum parça değişimlerinde uzayabiliyor yani bazen değişicek parça ellerinde olmuyor ve sipariş geçiyorlar. Ama yinede 3 günü geçmez heralde benim bikaç sorunum olmuştu ve şimdiye kadar hiç 3 günü geçmedi
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy S
Camera asistanı uygulaması yüklüyse otomatik lens değiştirme ibaresi açıp açıksa kapatıp deneyebilirsiniz belki bir faydası olabilir
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim,

Videoda sağa doğru çevirdiğinde ois te titreme oluyorsa videoda çok net belli oluyorsa sorun cihazın ana kamerasından ois te sorun olabilir.Kamera modülleri değişebilir

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/
Smttrtar
Active Level 3
Galaxy S
Teşekkür ederim dostum yarın ilk iş tekrar arayacağım
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Rica ederim kardeşim
Smttrtar
Active Level 3
Galaxy S
Uygulamada yer alan herseyi denedim HD 30 karede 8k da her video hızında ama nafile hiçbiri etki etmedi uzaktan bağlanıp baktılar cihaza onlar da anlamadi servise gönderin dediler de şuan gönderecek durumda değilim mecbur katlanıyorum 😏
Smttrtar
Active Level 3
Galaxy S
Daha az önce de karşıma çıkan sorun şu, video veya fotoğraf modunda kamerayı açınca tak tak ses gelip ekranda siyah şeritler oluşuyor neler oluyor böyle ya