cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 ultra için ekran koruyucu

(Topic created on: 04-16-2024 12:32 AM)
148 Views
gurecumut
Active Level 2
Options
Galaxy S
Uzun zamandır arayış içindeyim fiyat hiç önemli değil 2000 lira bile verebilirim koruyucuya. Bana parmak izini engellemeyecek ve kaliteli bir ürün önerir misiniz?
11 Comments
coskan97
Active Level 3
Galaxy S
Baskan biraz zor bulman ama insallah bulursun
0 Likes
gurecumut
Active Level 2
Galaxy S
Spigenin platinum tray modeli var kavisli tarafını korumuyor ama cam olduğu için sağlam duruyor gibi. Zaten spigenin tough armor modelli kılıfını kullanıyorum kavisli taraftan feragat edip almak mantıklı olur mu acaba
0 Likes
coskan97
Active Level 3
Galaxy S
Kavisli olunca biraz zor oluyor
0 Likes
ThErdemO
Active Level 1
Galaxy S
Spigen'in platinumu var ancak Türkiye'de stokta bulamadım ben hiçbir yerde
0 Likes
gurecumut
Active Level 2
Galaxy S
Şu anda Amazon da var üründen20240416_004714_1000015207_1713217637.jpg
0 Likes
ThErdemO
Active Level 1
Galaxy S
Şöyle bir uygulama videosu da bırakayım hocam değerlendirin https://youtu.be/zpQlFgQ0Yc8?si=SvqEThjbXVRlYDd7
0 Likes
gurecumut
Active Level 2
Galaxy S
Bazı forumlar da parmak izinin çalışmadığı yazıyor işte uygulama da çok dikkat lazım anlaşılan
0 Likes
coskan97
Active Level 3
Galaxy S
Soyle soyliyim duz bir ekrana sahip olmasina ragmen eski cihazim redmi note 10 pro icin bile ekran koruyusu bulmakta cok zorlaniyordum daha sonra arastirdigim zaman alt kisima doğru ekranda hafif kavislilik varmis yani tam kavisli bir ekran icin ekran koruyucusu bulmak gercekten cok zor makina kesim ekran koruyucusu taktirdigim zaman bi nebze daha fazla kullanabiliyordum ama sonra yine hep ayni yerlerden sorun cikartiyordu
0 Likes
gurecumut
Active Level 2
Galaxy S
Şu anda makine kesim koruyu kullanıyorum fakat artık iyice çizildi ve ön kamera kısmı çok kirlendi ne kadar temizlesem de fayda etmiyor. Dediğiniz gibi benim de sağ köşeden kalktı zaten ama 9 aydır falan üzerinde bu koruyucu da
0 Likes