cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S23 ultra cihazının Bluetooth kalitesizliği

(Topic created on: 05-05-2023 11:35 PM)
252 Views
OznYvz
Active Level 1
Options
Galaxy S

S23 ultra cihazımda yaşadığım ciddi soruna bir türlü bir düzeltme veya cevap bulamadım. 

Cihaza akıllı saat bağlayıp aynı anda kulaklık veya araba da bağladığınız da bir arama gelince cihaz ne yapacağını şaşırıyor. Huawei p30 pro veya iPhone kullandığım da araba geçince otomatik arama arabay veya kulaklığa verir ama bu cihaz ahize de tutuyor bana diyor ki ben saate mi arabaya mı veya kulaklığa mı nereye vereceği mi bilemedim sen seç veya telefonu kulağına koy konuş diyor. Kısaca cihaz Bluetooth Bi halta yaramıyor otomatik akıllı seçim yapamıyor. Konu ile ilgili çözüm olan varsa yardım edebilir mi ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba OznYvz,

Bu gibi taleplerinizi, sorun yaşadığınız tüm samsung ürünlerinin model kodunu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için bize çevrimiçi kanallar aracılığıyla ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
bevcan
Active Level 6
Galaxy S
Kullandığın saat ve kulaklık ne marka
OznYvz
Active Level 1
Galaxy S
Her ikisi de Huawei yalnız aynı işlemi Samsung ile de denedim ayrıca araba da da aynı sorun var
OznYvz
Active Level 1
Galaxy S
Bir de merak ettiğim sadece bende mi yapıyor genel Bi sorun mu
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Arabayı denemedim ama galaxy watch ve redmi buds var bende arama geldiği zaman kulaklığa geliyor istersen saatede geçirebiliyor
bevcan
Active Level 6
Galaxy S
Bağlı olan hangi üründen cevaplama yaparsan konuşma onda aktif olur,saatim ve kulaklığım samsung bende bu şekilde oluyor,farklı marka kullandığınız için olabilir
OznYvz
Active Level 1
Galaxy S
Peki arama gelince hangi cihazdan cevaplarsanız onda çalıyor da siz arama yaptığınız da genelde tlf arama yapıyorsunuz bu yüzden de her zaman telefon ahizesinden oluyor haksız mıyım
bevcan
Active Level 6
Galaxy S
Telefon cebimdeyken saat üzerinden arama yaparsam saatten konuşuyorum
0 Likes
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba OznYvz,

Bu gibi taleplerinizi, sorun yaşadığınız tüm samsung ürünlerinin model kodunu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için bize çevrimiçi kanallar aracılığıyla ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

0 Likes