cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 ultra alacaktım vazgeçtim 😁

(Topic created on: 03-26-2023 04:31 PM)
93 Views
Ꞁǝonɐɹdoㄹㄹ
Active Level 6
Options
Galaxy S

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy S23 serisinin yakınlaştırma yaparken biraz hile yaptığı ortaya çıktı. Örneğin 100x yakınlaştırma ile ay fotoğrafı çekerken yapay zeka bunu algılayarak mevcuttaki ay görselleriyle birleştirip karşımıza net, ancak sahte bir sonuç ortaya koyuyor. İşte bu yapay fotoğraf özelliği iPhone 15 modellerine de gelecek. İşte detaylar…

31 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Neden her duyduğunuz doğru oldugunu bilmediğiniz şeylere inanıyorsunuz görselde birebir aynı şekiller?

Screenshot_20230326_155806_YouTube.jpg
gsysaa
Active Level 6
Galaxy S
Doğru haber hile yapılıyormuş malesef
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
125x profesyonel zoomlu Nikon ile karşılaştırılmış şekiller birebir aynı. Karşılaştırma videosunu izle.
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Şekiller aynı.Screenshot_20230326_160719_YouTube.jpgScreenshot_20230326_160710_YouTube.jpg
gsysaa
Active Level 6
Galaxy S
Peki neden ay gorunupte yıldızlar görünmüyor ve ayni deil biri açık biri koyu
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Yıldızlar çünkü pro modda perde hızını ayarlamadan gözükmez sen ay olmayan bir gökyüzünü çekerken yıldızları zaten göremezsin gözünle gökyüzüne baktığında milyonlarca yıldız var ama 3 5 tanesini zor görüyorsun kamera da normal çekimde gözükmez , yıldız için perde hızını yavaşlatman lazım. 30 45 saniye gibi. Kamera daha çok ışık almalı.
KaanDede
Active Level 6
Galaxy S
Hile gerçek. Ama kaliteli yapıyor işi.
Galaxy S
Bu aldatmacayı cihazı ilk fotograf çekerken gördüğümde dile getirmiş ve üstüne satış elemanınile tartışmıştım.Beni ikna edemeyince "abi sen samsung mu sevmiyorsun?"demişti😅!
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Aldatmaca yok 125x Nikon vs Samsung S23 Ultra karşılaştırmasını izle. 125x Nikonla çekilen fotoğraftaki ay yüzeyi birebir aynı Samsungla. Youtube 125x Nikon vs Samsung yaz arat. İkisinde de birebir aynı yapay zeka mı var :))