cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 ultra Nisan ayı güvenlik güncellemesi ve kamera iyileştirmesi

(Topic created on: 03-30-2023 07:35 AM)
abdurrahims23ultra
Active Level 7
Options
Galaxy S
 
 

Samsung, Galaxy S23 serisi için en çok beklenen Nisan 2023 yazılım güncellemesini erkenden dağıtmaya başlıyor . Nisan ayı henüz başlamadı ve şirket şimdiden Güney Kore'deki en iyi amiral gemisi serisine büyük kamera ve galeri odaklı aygıt yazılımı yayınlıyor.

Nisan 2023 güvenlik yaması, en son Samsung Galaxy S23 serisi yazılım güncellemesinin ana kahramanı değil. Birkaç hafta önce bir ihbarcı tarafından açıklandığı üzere şirket, daha iyi kullanıcı deneyimleri için önemli kamera iyileştirmeleri ve gelişmiş galeri işlevleri ekledi.

İşte yenilikler:

Ayrı bir topluluk makalesi aracılığıyla Samsung, en yeni S23 üretici yazılımının içeriğini duyurdu. Kameradaki iyileştirmelerle başlayan yeni yazılım, fotoğraf çekmeyi daha da hızlı hale getirmek için otomatik odaklama konseptini değiştiriyor. Odak tam olarak ayarlanmamış olsa bile, kullanıcı deklanşöre basar basmaz fotoğraf çekilecektir.

Yalnızca çekim iyi odaklandığında fotoğraf çekmek istiyorsanız, şirket kullanıcılara Camera Assistant ayarlarını değiştirmelerini önerir. Bunu yapmak için şu adımları takip edebilirsiniz: Kamera Asistanı > Hız yerine odağa öncelik ver (odak önceliği) Açık .

İşlenmekte olan fotoğrafları kamerayla çektikten hemen sonra silebilmeniz için galeriye bir işlev eklendi.

3. Gelişmiş netlik/titreşim ve Kamera Video Modu > Süper Sabit Açık ayarlandıktan sonra iç mekanlarda düşük ışıkta Ultrawide çekim yaparken bildirim eklendi.

• "İyi bir Süper Dengeli fotoğraf çekmek için daha fazla ışığa ihtiyacım var."

4. Arka fotoğraf modunda çekim yaparken sol tarafta aralıklı olarak yeşil bir çizginin görüntülendiği bir fenomen düzeltildi.

5. Arka videoda Otomatik FPS Kapalı ayarını yaptıktan sonra FHD60 ile çekim yaparken iyileştirilmiş görüntü sabitleme.

6. Düşük-orta ışıkta yüksek pikselli çekim yaparken, orta-düşük ışıkta gökyüzünde iyileştirilmiş çizgi şeklindeki bantlama gürültüsü. Genel keskinlik, yüksek pikselli çekim sırasında optimize edildi ve aralıklı bulanıklık, OIS stabilizasyonuyla iyileştirildi.

7. Camera Assistant'ta Çekim Hızı > Yüksek Çözünürlük > Hız Önceliği seçildikten sonra düşük ışıkta Gece Kapalı kaldıktan sonra çekim yapılırken oluşan bir arıza düzeltildi.

• Camera Assistant > Çekim Hızı ​​> Yüksek Çözünürlük > Hız Önceliği, ardından Kamera > Gece Kapalı veya Sahne İyileştirici Kapalı

8. 3. taraf görüntülü aramayı sonlandırdıktan sonra yüz tanımanın aralıklı olarak tanınmamasına neden olan bir sorun düzeltildi.

9. Diğer yollardan tanıtılan kamera hareketleri için kararlılık iyileştirildi

 
Ver : AWC8
Kapasite: 922,88MB
Güvenlik Seviyesi: 4/1/23
 
image
 
 
8 Comments
ÖmerA72
Expert Level 2
Galaxy S
Bence Android 14 daha kaliteli ve daha da canlı olacak
Galaxy S
Pil performansında şüphem var 😁
ÖmerA72
Expert Level 2
Galaxy S
Biraz öyle ama Android 14 çok güzel olacak. Android 14'te belki pili dengeleyebilirler
CanGalaxyS23
Active Level 4
Galaxy S
pilde sorun yok ki, s23 serisinde pil çok iyi
CanGalaxyS23
Active Level 4
Galaxy S
Ay bitmeden verdiler helal olsun, zaten test 6 gün önce bitti 28 Mart'ta da checkfirm'de tarih güncellendi bugün de vermişler.
F-I-R-A-T
Active Level 7
Galaxy S
Bize ne zaman gelir tahminen Türkiye ye?
0 Likes
Arif33332
Active Level 4
Galaxy S
sabırsızlıkla bekliyoruz bakalım
0 Likes
Cansgalaxy
Active Level 6
Galaxy S
Kamera performansini denemek için sabirsizlaniyorum