cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 ultra 2024 de hala alınırmı

(Topic created on: a month ago)
314 Views
S20fe_hype
Active Level 3
Options
Galaxy S
Dostlar merhaba yaz ayında s23 ultra almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar alınır mı alınmazmı Öneri yapın lütfen cihazın artı ve eksi yönleri nelerdir ona göre alacağım s20 fe 256gb den geçeceğim
17 Comments
Jubei
Active Level 10
Galaxy S
Merhaba.

Sıfır mı yoksa ikinci el mi, yurtiçi mi yurtdışı mı, hangi fiyat aralığında satın alacaksınız, bunlar önemli kriterler, bunları belirtirseniz daha iyi olur.

Bu arada Galaxy S24 Serisi 7 yıl güncelleme alacak, bunu da göz önünde bulundurun lütfen.
0 Likes
S20fe_hype
Active Level 3
Galaxy S
Sıfır yurtiçi alacağım 55 bin civarı fiyatı var 512 gb almayı düşünüyorum
0 Likes
Lian1
Active Level 5
Galaxy S
Geçen yıl çıkan bir amiral gemisi cihaz hala alınır mı diye sormak bana göre düşük IQ göstergesi hocam kusura bakma
S20fe_hype
Active Level 3
Galaxy S
Hocam geçen yılın amiral gemisi de olsa güncelleme sonrası sorunlar olduğunu duydum o yüzden cihazı kullanan arkadaşlara soruyorum bende bilirim geçen yılın amiral gemisinin iyi olacağını
0 Likes
Lian1
Active Level 5
Galaxy S
Hocam güncelleme sorunları Zaten her cihazlarda var Yani bu sadece telefonlara değil bilgisayarlarda bile var Yani siz şu an bu ürünü kullandığınız zaman Herhangi bir problem yaşayacağınıza imkan bile vermiyorum Çünkü kararlı sürüm güncelleme yayınlıyorlar yani WHQL adı altında. O yüzden alınır fena telefon s23 ultra. Bende s24 ultraya geçtim 3 hafta oldu 15 pro max'den geçtim gayet memnunum.
0 Likes
S20fe_hype
Active Level 3
Galaxy S
Teşekkürler hocam
0 Likes
Galaxy S
Ben s24 ultrsyı hıç sevmrdım tasarımı eskı xperıa gıbı 13 pro kullanıyorum hala bende 15 proya geçerım belkı
0 Likes
AlperGüler
Active Level 8
Galaxy S
Bu şey demek gibi 2023 model mercedes 2024 yilinda alınırmi demek gibi :)
0 Likes
Heyyee
Active Level 7
Galaxy S
S23u ile s24u arasındaki 20 bin farkı düşününce alınır tabi ki ben daha 2 3 hafta önce aldım s23 u 512gb
0 Likes