cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S23 titreşim cızırtısı

(Topic created on: 04-03-2023 10:55 PM)
158 Views
önder koçoğlu
Active Level 1
Options
Galaxy S

Dün bu konu hakkında konu açmıştım. Bugün bakırköy samsung mta yetkili servisine götürdüm telefonu. Telefona titreşim ayarı yaptıklarını söylediler. Fakat titreşim motoru patlamış gibi aşırı rahatsız edici ses çıkarıyor. Telefonun normal halinin ise böyle olması gerektiğini söylüyor oradaki çakışanlardan birisi. Telefonu verirken titreşimi normal çalışıp sadece cızırtı çıkarırken artık cızırtıyı geçtim patlamış bir ses gibi aşırı rahatsız edici ses çıkarıyor ve bu şekilde kabullenmemi istiyor. 10 günlük cihaz olmasına karşın ve diğer samsung telefonlarla kıyaslamama rağmen böyle bir şeyin diğer cihazlarda olmadığını kendilerinindr görmelerine rağmen halen daha nor al olduğunu söylüyordu çalışan kişi. Telefonu teslim ederken benden alan kişi ilk hali ile son hali bilen erkek çalışan ise yapılan yanlışlığın farkında. O da durum açısında benden taraf olmasına rağmen bir başka çalışan bu durumu kabullenmeyip yaptıkları hatayı bana normal olarak kabullendirmeye çalışıyor. Israrla telefonu kabul etmediğimi ve yeni olan 10 günlük olan cihazımın değişimini talep edip müşteri hizmetlerinide aradım yardımcı olacaklsrını söylüyorlar. İphone kullanıcısı olarak samsunga geçmekten ötürü hayal kırıklığı yaşatıyorlar resmen. En azından cihazın yeni olması ve kullanıcıyı rahatsız etmesini kendileri gördükleri halde bu değişimi yaparak müşteri memnuniyetini neden sağlamıyorlar. Ben böylesine tecrübesiz ve iş bilmez servis çalışanı görmedim. Ukalaca telefonu başka servise götürün bizden satın almadınız zaten diyebiliyor. Ya sen samsung servisi olmana rağmen bunu nasıl diyebiliyorsun. Bu konu hakkında umarım acil bir çözüm bulunup mağduriyetim giderilir

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba önder koçoğlu,

Kayıtlarınızı incelediğimizde 08.04.2023 tarihinde yetkili birimlerimiz tarafından size geri dönüş sağlanarak, bilgilendirme yapıldığını görmekteyiz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Galaxy S

Verdikleri yedek telefonun titreşimi o kadar sağlıklıki bununla kıyasını görünce bişiy diyemiyorlar ama durumun normal oldupunu söylüyorlar. Oruçlu halimle aklı selim davranıp yine sakin kalmaya çalıştığım halde yaptıkları saygısızlığa yarın pek sessiz kalmayacağım cihaz için gereken feğişimi yapmazlarsa hatalarını kabul etmeleri lazım. Titreşimin eski hali bile daha sağlıklıydı ne yaptılarsa telefon titreşimi patlamış gibi artık

Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba önder koçoğlu,

Kayıtlarınızı incelediğimizde 08.04.2023 tarihinde yetkili birimlerimiz tarafından size geri dönüş sağlanarak, bilgilendirme yapıldığını görmekteyiz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes