cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 spotify açıkken telefon donması

(Topic created on: 05-28-2024 11:41 PM)
112 Views
ofkocaoglu04
Beginner Level 3
Options
Galaxy S
2 günde 3 kere yaşadım bu sorunu hep şarjım 20 civarlarındayken yaşadım tesadüf mü bilmem. Sorun şu spotify da müzik dinliyorum sonra kilit ekranını parmak iziyle açtığım anda telefon işlevsiz hale geliyor hiçbir tıklama işlemini gerçekleştiremiyorum sadece kaydırma işlevi oluyor. Kapatıyorum açmaya çalıştığımda ise ana ekran gel iyor bile. Yeniden başlatayim diyorum ona da tıklanmıyor mecburen kısma ve kilit tuşuna basarak yeniden başlatıyorum. Çok canımı **bleep** bu durumseverek kullandığım cihazımın içinden geçtiler yeni güncellemeyle derhal çözüm istiyorum...
1 Comment
Bordo
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba ofkocaoglu04,

Konu ile ilgili, aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz;

 •  Cihazınızı, güç tasarrufu modunda kullanıyorsanız, güç tasarrufu modunu pasif hale getirerek kontrol ediniz. Cihaz güç tasarrufu modundayken, daha az pil tüketmek adına, tam performans sağlamayabilir. Bu durum, cihazda donmaya/kasmaya neden olabilir. Bildirim panelinden "Güç Tasarrufu" modunu pasif hale getirebilir ya da "Ayarlar > Cihaz Bakımı > Pil > Güç Tasarrufu" seçeneğini kapalı konuma getirebilirsiniz.

•  Ayarlar > Cihaz Bakımı bölümünden, belirli aralıklarla sistem optimizasyonlarını yapınız.

•  Cihazınızı günde bir defa yeniden başlatarak kontrol etmenizi rica ederiz.

•  Herhangi bir uygulama yükledikten sonra, cihazınızda donmalar başladı ise son yüklediğiniz uygulamaları kaldırarak kontrol etmenizi rica ederiz. İndirilen bazı 3. parti uygulamalar, cihazınızda donmalara neden olabilir. İşlem için "Ayarlar > Uygulamalar" bölümünden, silmek istediğiniz uygulama içerisine giriş sağlayarak "Kaldır" bölümüne dokunduğunuzda, uygulama cihazdan kaldırılacaktır.

•  Cihazda, SD kart kullanıyorsanız, SD kart kaynaklı bir durum da meydana gelmiş olabilir. SD kartınızın okuma ve yazma hızı, cihaz ile uyum sağlamadığında, cihazda donmalar meydana gelebilir. Bu nedenle, cihazınızdan SD kartınızı çıkartarak kontrol etmenizi rica ederiz.

Yukarıda paylaşmış olduğum adımları uygulamanıza rağmen, uygulamalarda ya da menü geçişlerinde donmalar devam ederse, Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Hata raporları > Yavaş Cihaz" bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak "Gönder" butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes