cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 serisi için özel gelecek olan one ui 6.1 güncellemesi

(Topic created on: 02-25-2024 12:17 AM)
345 Views
SeyitYLMZ
Active Level 2
Options
Galaxy S
Şubat sonu yada mart başında yayınlanacağı söyleniyor İnternette dolaşırken bir kaç farklı kaynaktan telefonlara gelen güncellemelerin hemen indirilmemesini tavsiye ettiklerini gördüm yaşanabilecek stabilize yada herhangi bir sorunla alakalı sanırım sizin başınızdan böyle bişey geçti mi güncelleme yapmak için beklenilmeli mi
10 Comments
tanyolu
Active Level 6
Galaxy S
Yap gitsin bence ben s23 ultra kullanıyorum aldığım gün cihazı sıfırladım onun haricinde 7 aydır sifirlamiyorum hiç öyle sorunta yok bir defasında animasyon problemi vardı 15 gün içinde fixlediler ben sorun çıkacağını zannetmiyorum çünkü s24 serisinde sorunları çözdüler s23 serisi güncelleme sıkıntısız çıkar.
elexive2
Active Level 4
Galaxy S
Cihaz zaten sıfır olarak gelmiyor mu neden sıfırladınız ilk gün
0 Likes
tanyolu
Active Level 6
Galaxy S
Hocam güncellemesini yaptım ve sıfırladım evet sıfır geliyor ama benim takıntım var iphone alsam başka cihazda alsam cihazı önce güncellerim ve sıfırlarim böylece kafa olarak rahatlatıyorum. Herhangi bir sebebi yok yani.Sadece cihazda böyle büyük problem olursa artık sifirlarim onun haricinde gerek yok sıfırlamaya.
elexive2
Active Level 4
Galaxy S
Evet haklısınız pek gerekli değil ben güncellemeden sonra da sıfırlamıyorum şahsen. Çünkü verileri yedekle uğraş dur derken vakit gidiyor sıfırlamaya gerek olmayacak şekilde yayınlasın markalar güncellemeyi bu nedir yani
tanyolu
Active Level 6
Galaxy S
Zaten s23 serisi için hocam sıkıntısız oluyor hemde artı olarak s24 serisindeki sıkıntıları cozduler bizde sıkıntı olmaz çünkü s23 te animasyon hatasını cozduklerinde s22 serisinde hiç hata olmamıştı
SeyitYLMZ
Active Level 2
Galaxy S
Eyvallah hocam saolasın
0 Likes
_KR0N0S_
Active Level 8
Galaxy S
One ui 6.1 tüm cihazlara gelecek s23 e özel değil.
SeyitYLMZ
Active Level 2
Galaxy S
One ui 6.1 tüm cihazlara gelecek ancak yapay zekayla birlikte değil onun için özel dedim
0 Likes
elexive2
Active Level 4
Galaxy S
Zannetmiyorum martın bitişini bulacaktır güncelleme