cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 pil durumu

(Topic created on: 02-23-2024 03:13 PM)
154 Views
teyyo
Active Level 7
Options
Galaxy S
Benden daha fazla sosyal medya kullanan ya da içerik tüketen başka bir s23 pil performansı, neden benden iyi olur? Pil durumu sorgusunda pil sağlığım yüzde yüz olmasına rağmen neden bu olur? Bazı s23 kullanıcıları 7 buçuk-8 saatlerden söz ediyor. Ben bir kere 6 buçuk saat aldım. O da pilim yüzde 9 kalmıştı. Ekran süresi fazla alan insanlarla aramdaki tek **bleep**, onların benden daha fazla sosyal medya kullanması. Böyle saçma bir tezat neden olur? Sıfırlamak çözüm değil arkadaşlar. Sıfırlamak, hiçbir şeyin çözümü değil. 
4 Comments
alperen0668
Active Level 4
Galaxy S
Bende s 23 kullanıyorum 5.5 saati geçemedim en yüksek 5.5 saati gördüm
0 Likes
AnılS23
Active Level 5
Galaxy S
Xiaomi 14 ile S23 arasında kalmıştım. Eğer S23 ün ekran süresi 6 saati geçmiyorsa hiç almayayım. Telefonum S21FE 5-5,5 saat ekran ancak alabiliyorum.
0 Likes
kingkong0
Active Level 10
Galaxy S
Onun aslında makul bir sebebi var. Çok fazla telefon kullananların ekran süresi daha fazla olur çünkü telefonun ekranı açık kalıyor adı üstünde. Telefon boştayken de şarj tüketiyor. Hem ekran süresi oluşmuyor hem de batarya eksilince az ekran süresi görüyorsunuz.
0 Likes
kingkong0
Active Level 10
Galaxy S
Burada görüldüğü üzere telefon boşta çok bekliyor. Neredeyse tahmini süre 3 gün😂 bununla birlikte 5 saat ekran süresi alıyorum. Eğer bir gün dayansaydı 7-8 saat süre verirdi. Elimden geldiğince açıklama yapmaya çalıştım. Umarım faydalı olabilmiştir.

3900 mah pil değeri ile s23 müthiş işler çıkartıyor aslında.1708721314922.jpg
0 Likes