cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S23 netlik sorunu

(Topic created on: 06-08-2023 06:29 AM)
411 Views
UserEdited178
Active Level 4
Options
Galaxy S

S23 aldım 1 hafta oluyor yapmadığım ayar bakmadığım forum kalmadı ama sorun devam ediyor bulanık çekiyor net değil bilhassa kişi fotoğraf lari s10 plus vardı pişman olmaya başladım fotoğraf konusunda

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba UserEdited178,

Durumu incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

12 Comments
system32ExE
Active Level 8
Galaxy S
Şubat çıkışlı cihaz henüz yeni gayet normal dostum. Gece fotoğraflarında da sulu boya gibi çekiyor. Güncelleme bekleyeceğiz. Yıl sonuna kadar kamerası mükemmel ötesi olacak pişman etmez az sabır.
UserEdited178
Active Level 4
Galaxy S
Eyvallah dostum vallahi içime su serptin inşallah yazilimla çözerler şu an baya kötü
UserEdited178
Active Level 4
Galaxy S
S23 e hiç kamera güncelleme si gelmemiş sanirim
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Güncelleme gelcek 2 ay içinde
UserEdited178
Active Level 4
Galaxy S
Çare yok bekleyeceğiz dostum
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Pro modda odak ayarlaması yapılıp çözülebilir belki bilmiyorum
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
Samsung telefonları ilk ciktigi zamanlar hep sorunlu oluyorlar , kameraları hep problemli oluyor ama sonra düzenliyorlar mesela s10 serisi s20 serisi s21 serisi hep ilk çıktığı zamanlar kameraları berbattı ama şimdi s21 çok güzel çekiyor halbuki ilk çıktığı zakan s20'den bile kötü çekiyordu . Mesela s22 ultra ilk çıktığı zaman s22'den ve s21 ultradan kötü çekiyordu ama şimdi mükemmel çekiyor .
UserEdited178
Active Level 4
Galaxy S
Aynen dostum s10 s20 s21 ultra s22 ultra kullandım ama ilk çıktıklarında değil 1 sene sonra falan kullandım güzeldi hepsi zaman alıyor oturması demekki samsungta inşallah renk olayınıda çözerler çok abartıyor şu an s23 yeşil renkleri😀