cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S23 haziran güncellemesi gelmedi

(Topic created on: 06-10-2023 01:11 AM)
317 Views
HakanS23
Active Level 6
Options
Galaxy S

arkadaşlar bu güncelleme ne zaman gelecek acaba? Umarım kamera güncellemesi gelir de içim rahatlar ya kamera resmen bulanık çekiyor olması gereken performansına sahip değil, şu an bile iphone 14le kapışan ve çoğu açıdan iyi olan cihaz sanırım iyi bi kamera güncellemesi sonrasi 14 pro gibi çekmeye başlayacak 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Hekın,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Yaşadığınz durum devam ederse, incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

12 Comments
ygtknca
Active Level 8
Galaxy S
Harbiden şaşırtıcı ama bence güncelleme konusunda kullanıcılar olarak bu kadar ısrar etmemize gerek yok Samsung hızlı çıkarıcam diye bir çok sorunla beraber güncelleme alıyoruz. Geç olsun güç olmasın bence
HakanS23
Active Level 6
Galaxy S
zaten büyük bi güncelleme olacak gibi duruyor bu sebeple planlandığı gibi gitmeyebilir umarım en çok şikayet ettiğimiz kamera sorununu çözerler ve ufaktan da bi pil güncellemesi iyi olur
ygtknca
Active Level 8
Galaxy S
Siz düz s23 kullanıyorsunuz değil mi plus veya ultra değil?
HakanS23
Active Level 6
Galaxy S
evet s23
ygtknca
Active Level 8
Galaxy S
S23 de normal bir parlaklıkta WiFi açık iken film felan izleyince yani normal kullanımda açık erkan süresi 100-0 arası kaç saat acaba
HakanS23
Active Level 6
Galaxy S
yani 7 civarı saatleri gördüğüm oldu hatta asfalt 9 oynamıştım ama dışarıda kullanınca 5 saat oluyo
ygtknca
Active Level 8
Galaxy S
Film izlerken 120hz de mi
HakanS23
Active Level 6
Galaxy S
film izlemedim ama film kaç fps ise ekran o fps de çalışır
ygtknca
Active Level 8
Galaxy S
Gerçi sizde adaptif hz var film izlerken güç tasarrufu da açabilirsin dostum ben kendi cihazımds öyle yapıyorum 60hz film izlemek ile 120hz film izlemek arasında hiçbir **bleep** yok gerçi sizde adaptif olduğu için her türlü hz düşüyordur.S23 kaç mah dı hatırlamıyorum ama daha optimize cihaz ama işlemci güçlü olduğu için tabi şarj A serisine ve M serisine nazaran daha az gidiyor. A veya M serisinden S serisine geçenler bunun bataryası çok gitmiyor diyip cihazları sorunlu sanıyor o kadar güçlü işlemci ile 7 saat çok güzel. Benimki A53 olmasıns rağmen normal kullanımda 7 saat en fazla 9-10 gördüm S serisi batarya konusunda baya baya optimize.İphone 14 pro max kullanıcıları da bu saatleri görüyor hemen hemen ama bu değerleri görünce telefonu resmen öpüp başlarına koydular ios sistemi ne kadar iyi optimize olsada Samsung bana göre adam İPhone ise madamdır😁hele en yüksek 78 bin tl olunca Samsung halk dostudur. Az daha Samsungu öveyimdr YouTube kanalı açarım belki reklam, sponsorluk verir hshshshs