cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S23 hareketli parça

(Topic created on: 03-21-2023 02:12 PM)
75 Views
Paşa1842
Active Level 1
Options
Galaxy S

Merhaba, bir kaç haftadır S23 kullanıyorum Ve çok memnunum ancak elime aldığımdan beri merak ettiğim bir şey **bleep** telefonu salladığımda içinde hareketli bir parça var ve ses yapıyor. Bu kameranın OİS için olan hareketli parçası olabilir mi? Aynı telefona sahip arkadaşlarda bir sallayıp test edebilerilermi :) ileri geri salladığımda **bleep** ediliyor.

11 Comments
Solution
Galaxy S
OİS ve EİS ile G sensörler ses yaparlar çünkü bunlar hareketli parçalar ve hareketli sensör aktifleştiricilerdir.Ek olarak ses artıyor mu diye cihazı sürekli sallamamanı tavsiye ederim çünkü sürtünme hızını artırıp sensörleri bozabilirsin.
BURchina
Expert Level 2
Galaxy S
Aynen o kardeşim..kamera tarafından geliyorsa o..ama aşağı taraflardan geliyorsa bı şey vardır
Paşa1842
Active Level 1
Galaxy S
Tam kameradan geliyor ama yinede merak ettim aynı cihazı kullanan başka biri benzer bir sorun yaşıyor mu diye teşşekür ederim
Random67
Active Level 1
Galaxy S
Kamera uygulamasini acip sallayin ses kesilecektir.
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Abi niye telefonu sallıyorsunuz tamam ois doğrudur ama sürekli telefonu sallarsan içindeki parçalar zarar görebilir :)
Paşa1842
Active Level 1
Galaxy S
Ya şans eseri **bleep** ettim, daha önce 6s kullanıyordum ois falan yoktu ondan düşünemedim ses çıkartacağını :) sallamıcam bir daha. :)
Kazze
Active Level 4
Galaxy S
Dostum içinin rahatlaması için şöyle bir öneri de bulunayım. Kamera lenslerinden gelen o ses, kamera uygulamasını açtığında kesilir. Kamera uygulamasını açıp bir kez daha salla telefonu, ses yoksa gönül rahatlığıyla kullanmaya devam et :)
Paşa1842
Active Level 1
Galaxy S
Gerçekten böyle ses yok teşekkürler içim rahatladı :)
Kazze
Active Level 4
Galaxy S
İyi günlerde kullanın. Ben de S23 kullanıcısıyım ve fazlasıyla memnunum. Umarım uzun bir zaman sorunsuz şekilde kullanırız :)