cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 fe

(Topic created on: 02-29-2024 12:08 PM)
170 Views
yahyasogut
Active Level 7
Options
Galaxy S
S23 fe almak için samsung sitesine girdim kullanıcı yorumlarını gördüm incelerken herkes şarjın çok çabuk bittiğinden şikayet etmiş bide rehberden tlf numaralarından silinme oluyor vs demişler kullanan arkadaşlar sizin tecrübeniz nedir
9 Comments
GALAXYA51-F
Active Level 10
Galaxy S
S23 4000 mah altı s23 fe 4500 mah bataryası var ekran süresi kullanıcılar yazılım ile 6 saate kadar aldıklarını söylüyor s23 için ama ileride bozulma olur mu garantisi yok s23 fe için aynı şey geçerli değil bence yorumlara aldırma s23 fe alınabilir
0 Likes
yahyasogut
Active Level 7
Galaxy S
Nebilim yorumların hepsinde aynı şikayet vardı adamlar günlük 3. 5 kez şarj ediyoruz sorunumuzu çözün diye şikayetlerini dile getirmişler bir an terettüt ettim
0 Likes
onurtuna
Active Level 6
Galaxy S
5000 mah değerin altin da bir telefon almanizi önermem ve one uı 6.0 ile birlikte herkezin pil performansı düştü 6.1 ile düzelecektir.
0 Likes
yahyasogut
Active Level 7
Galaxy S
A34 var şuan bende pil performans sorunu yaşamadım hiç daha
onurtuna
Active Level 6
Galaxy S
Genel olarak 6.0 sorun var ; çok şanslısınız
yahyasogut
Active Level 7
Galaxy S
Sanırım öyle milletin formlarda yazdığı sorunların hiçbirini yaşamadım ben sadece yaşadığım bölge çok sıcak yazın biraz sorun yasadiydim havalar serinleyince o sorunda gitti
Bilal18
Beginner Level 2
Galaxy S
Kimi S23 FE lerde sorun var ben 1 ocakta aldım sabah 8 de işe geliyorum saat 14,00 de şarj bitiyordu servise verdim sorun yok dediler 2 defa sonrasında cihazı servisten almadım samsung ile görüştüm para iadesi aldım ve tekrar aynı cihazdan aldım ve şuan saat 15,15 ve şarjım % 40 kullanımlarım tamamen aynı ama diğer cihazda bariz sıkıntı vardı
0 Likes
yahyasogut
Active Level 7
Galaxy S
Anladim ozaman almamak daha.doğru
0 Likes
Egemen_Kabal
Active Level 4
Galaxy S
Ben de de var ve pil ömrü baya iyi