cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 fe Alınır mı?

(Topic created on: 11-30-2023 02:03 PM)
1237 Views
PKRCN
Active Level 6
Options
Galaxy S

Herkese merhabalar, yakın bir arkadaşım yakın bir zamanda telefon değiştirmeyi düşünüyor. Büyük ekranlı bir cihaz istemesi (6.1'i istemiyor) ve bütçeden dolayı (30 bin) şuanda s23fe'ye çok yakın. Ama işlemciden dolayı biraz çekiniyor. Her ne kadar okuduğumuz kadarı ile Samsung 8 gen1 ve exynos 2200'lerin üretim sürecinde güncellemeler yapmış olsa da hala emin olamadı. Ben s23 cihazını ne kadar önersem ve bende baya beğenmiş olsa da, küçük ekranlı (ki bence 6.1 o kadar da küçük değil ama) bir cihaz istemediği için şuanda s23fe ye çok yakın. Kullanan biri varsa batarya ve ısınma durumu nasıl acaba? Oyun vb yok hayatında sadece fotoğraf ve video çekimi, o da aşırı değil. 

10 Comments
Galaxy S
Takoz la o telefonmu elime bile alamıyorum cebimde nasıl o taşı tasicam bilmiyorum Parana yazık
0 Likes
PKRCN
Active Level 6
Galaxy S
Hocam ben s23 kullanıyorum 🤣. Küçük boy cihazlar tercihim. Ama arkadaşım 6.1 inç ekranı küçük bulduğu için ona yöneldi. Zaten normalde de pek ince kılıf takmadığı için o sorun olmaz diye düşünüyorum. Tek soru işareti termal başarımı şuan
0 Likes
enineboyuna06
Active Level 9
Galaxy S
Bütçeyi 4 bin daha artırabilirse S23 plus'a bakabilir. Yoksa S23 FE de kötü cihaz değil S22 ye göre yeni üretim süreci, daha büyük batarya, soğutma ve güncelleme tarafında avantajları var. Forumlarda okuduğum kadarıyla 5 ila 7 saat arasında ekran süresi var.
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Ben da once a52s kulaniyordum 6.4 inc normaldi simdi s23 256 gectim 6.1 kucuk geliyor 3 sene 6.4 alisinca
0 Likes
PKRCN
Active Level 6
Galaxy S
Ben en fazla 6.1 inç ekran kullandığım için belki de bana çok küçük gelmiyor, haklısınız tabi.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
S23 fe den S22 ye geçmek daha mantıklı
0 Likes
PKRCN
Active Level 6
Galaxy S
Hocam ama s23fe ile s22 benzer işlemcide. İkisi de termal olarak (ısınma) sorunlu. Ki Samsung güncellediğini iddia ediyor s23fe de. Bir de pil ömrü biraz kötü diye biliyorum s22nin. Yani o segment için tabi ki yoksa iyidir de. Benzer işlemciye daha büyük pil daha mantıklı değil mi? İkisi de çok güzel cihazlar ama.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ben şahsen s22 geçtim takoz gibi telefon a34 a54 gibi çok pişman oldum ekran oranı desen berbat vasat telefon çok büyük birde saf amiral gemisi almak daha mantıklı pil çok sorun değilse
Efsane-34
Active Level 5
Galaxy S
Galaxy S23 FE kullanıcısı olarak telefonumdan oldukça memnunum bataryası ve işlemcisi muhteşem ısınma donma yok Samsung bu telefona Vapor-Chamber soğutma sistemini kurduğundan dolayı ısınma problemini ortadan kaldırmış kamerası muhteşem tavsiye ederim.