cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 ekran süresi

(Topic created on: 3 weeks ago)
250 Views
diotrich
Active Level 3
Options
Galaxy S

image
Bazen nadirde olsa 6 7 saatlere çıkıyor ama genel olarak böyle oluyor. Böyle bir cihaza göre berbat değil mi?
İphone 13 ekran süresi nasıl? Ona geçmeyi düşünüyorum 
12 Comments
Galaxy S
13 e geç..rezalet Samsung..13 den 10 saat ekran süresi alırsın bro 🙋
klingon
Active Level 3
Galaxy S
Evet S23 son güncellemelerle pil konusunda geriye gitti. Ama sen de öyle bir sallıyorsun ki 10 saat ekran süresi alırsın yazıyorsun, bunun hiçbir dayanağı yok. Ne yapacaksın? OLED ekranda siyah JPEG dosyası açıp ekran süresi mi kasacaksın? Arkadaşımda iPhone 14 var; ekran, batarya mAh, işlemci iPhone 13 ile aynı. Ortalama kullanımda 7-8 saat ekran süresi alıyor. Sen ne yapıp da 10 saat alıyorsun? Yorum yapmak için yorum yapıyorsun. S23 ekran süresi iPhone 13 ve 14'ten daha düşük ama iPhone 13'te de 10 saat ekran süresi vermiyor. Yalan söylemenin anlamı yok.
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy S
Haziranı bekle, haziranda pil bazında düzeltme güncellemesi gelecek o zaman pil daha iyi sonuç verir.
klingon
Active Level 3
Galaxy S
Dostum selam, aynı şeyi One UI 6 için de dediler, "Mart'ı bekle, 6.1 sürümüyle düzelecek" dediler, düzelmedi, bir de ısınma sorunu eklendi. Ben düzeleceğini sanmıyorum. Samsung veya Apple fanboy'u değilim ama senin en üst segment telefonların aylardır pil sorunu yaşıyor, güncellemeyle düzeltemiyorsan bazı şeyleri sorgulamak gerekir. iPhone 15 Pro serisi ilk çıktığında ciddi anlamda ısınma sorunu vardı. Kardeşim iPhone 15 Pro Max kullanıyor, test etme şansım oldu. Apple sorunun yazılımsal olduğunu ve düzelteceğini söyledi, bir ay içinde güncelleme yayınlayıp düzelttiler. Bu da sattığın ürünün arkasında durmak oluyor. Samsung'dan çok göremiyoruz bunu. :)
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy S
Benim s23'e 7 8 ay oldu daha batarya sorunu asla yaşamadım, her türlü 1 günü rahat çıkarıyor, üstelik ekran da 120 hz de. Sizin cihazda belki sorun olabilir, telefon bi bakıma şans işi ya.
klingon
Active Level 3
Galaxy S
Benim de S23'üm 5 aylık. İlk 2 ay sorun yoktu, şu 3 aydır biraz üzüyor. Cihazda herhangi bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Olsaydı, 2 ay istediğim performansı vermezdi. Teknolojinin şans işi olduğuna katılıyorum önemli olan markanın sattığı chazın arkasında durması.
klingon
Active Level 3
Galaxy S
Dostum selam. S23 ekran süresi One UI 5 sürümünde ortalama 7-8 saatti, güzel ve idealdi. Sonrasında One UI 6 geldi ve ortalama 5-6 saate düştü ki bu çok kötü bir düşüş oldu. Neredeyse %30'luk bir performans kaybı oldu. Herkes forumlarda One UI 6.1 sürümüyle düzelecek vs. dedi ama düzelmedi, daha da kötüleşmeye devam etti. Benim de 5 aylık S23'üm var, performans olarak memnunum ama pil performansı rezalet. Samsung'un pil için geniş kapsamlı bir güncelleme yayınlayacağı söyleniyor. Ben düzelteceklerini sanmıyorum, umarım beni yanıltırlar. One UI 6 sürümünde ısınma sorunu yoktu, sağ olsun Samsung One UI 6.1 ile ısınma sorununu da ekledi telefona, bu inanılır gibi değil. Telefon normal sosyal medya uygulamalarında 38-40 derecelerde takılıyor. Alttaki postlardan birinde bir arkadaş "120 Hz PUBG oynuyorum, telefon ısınmıyor" yazmış, net bir şekilde yalan söylüyor. 120 Hz PUBG'de S23 43-44 derecelere çıkıyor ki bu normaldir, 120 fps oyun çalıştırıyor. Ama normal kullanımda ısınması kabul edilemez. iPhone 13 konusuna gelirsek, batarya konusunda seni memnun etmez, bütçen uygunsa 14-15 Plus alabilirsin. 6 inçlik telefonlar batarya performansı konusunda "eh işte" diyecek performans veriyor.
deyan_asenov
Active Level 9
Galaxy S
Tamamen kullanım şartlarına göre değişiyor pil konsu. Bütün gün PUBG mobile oynayacağım diyorsan zaten tablet almalısınız.
klingon
Active Level 3
Galaxy S
Evet katılıyorum. Ama normal kullanımda da istenen performansı veremiyor bu aralar s23