cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 batarya

(Topic created on: a month ago)
130 Views
teyyo
Active Level 7
Options
Galaxy S
Normalde gece yüzde yüz şarj ile bıraktığım telefonda, sabah 6-7 saat uyku sonra yüzde 2 veya 3'lük kayıp yaşanırdır. Bugün bu kayı yüzde 10 oldu. Batarya sağlığında değişim yok ama neden bu durum yaşandı? Birkaç kişi daha benzer bir şey demişti. Powebank ile şarj etmiştim. Acaba bundan mı oldu bilmiyorum ama rahatsız edici bir durum. Telefonu aldım alalı "bir sonraki güncelleme ile düzelecek" diye diye daha da kötü bir hale gidiyor bu durum. 
9 Comments
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
belirli bir kayip normal ama powerbank vs kullanma
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy S
Powerbank'dan kaynaklı olabilir. Bazen ben de telefonumu Samsung'un powerbank'inden şarj etsem bile bu tarz durumlar oluşabiliyor.
0 Likes
teyyo
Active Level 7
Galaxy S
Aynen samsungun ürünü.
0 Likes
Galaxy S
Powerbankle ne alakası var tam olarak bilmiyorum ama bu şarj kayıpları bende de var yani dış etkenden kaynaklı değil bence telefonun sorunu bende de s23 var
0 Likes
teyyo
Active Level 7
Galaxy S
Sorun oldum olası var ama normalde 2 veya 3'tü. Ancak bugün yüzde 10 oldu bu kayıp. Aklıma başka bir şey gelmedi. Bir iki kişi daha benzer soruna değindi ama bulamadım. Bakalım ne olur
0 Likes
Galaxy S
Bende de aynı durum var normalde dediğiniz gibi 3 falan yerdi ama bugün telefonu elime aldım 30 dakikada yüzde 10 şarj yedi
0 Likes
Galaxy S
Hatta 25 falan
0 Likes
Galaxy S
Bende de aynı sorun var. Sanırım sıcaklardan dolayı anlayamadım. A34 5G
teyyo
Active Level 7
Galaxy S
Olabilir.
0 Likes