cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S23 Whatsapp kamerası Blurlu

(Topic created on: 12-28-2023 02:28 PM)
219 Views
TecQ
Active Level 3
Options
Galaxy S

WhatsApp üzerinden bir fotoğraf çektiğimde normalde güzel görünen fotoğraf yumuşatmaya uğruyor ve kalitesi aşırı düşüyor. Ortamdaki ışık mükemmel olmasına rağmen fotoğraf çok kötü oluyor.

Normal kameradan çektiğimde bu olmuyor. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
dworfztx
Active Level 6
Galaxy S
Whatsapptan kaynaklanan bir sorun hatta sadece whatsapp değil çoğu uygulama içi kamera kötü fotoğraf çeker. Telefonun kendi kamera uygulamasını kullanmak en iyisi.

View solution in context

10 Comments
Solution
dworfztx
Active Level 6
Galaxy S
Whatsapptan kaynaklanan bir sorun hatta sadece whatsapp değil çoğu uygulama içi kamera kötü fotoğraf çeker. Telefonun kendi kamera uygulamasını kullanmak en iyisi.
Galaxy S
Evet bende öyle yapıyorum
TecQ
Active Level 3
Galaxy S
Ona da aşırı üşeniyorum. çek devam et daha iyi oluyor. Ayrıca görüntülü mesaj bırakmak video paylaşmak daha hızlı oluyor.
Galaxy S
Ayriyetten whatsaptan birine video veya resim atarken paylaşmadan önce hd simgesi var onu her attığında aktif et çok az kalite düşecektir
TecQ
Active Level 3
Galaxy S
Kalite düşmesi çözünürlükten değil. Baya yumuşatma uyguluyor. Nefret ediyorum.
Galaxy S
Anladım ama sana söylemek istedim çünkü öyle bir özellik geldi
0 Likes
TecQ
Active Level 3
Galaxy S
Evet evet teşekkür ederim. Ama sorunumun çözümü bu değil.
Galaxy S
İnstagram kullanıyorum oda senin dediğin gibi bendede aynı yani kendi kameramdan fotoğraf çekiyorum öyle paylaşıyorum whatsap içinde geçerli bu durum
TecQ
Active Level 3
Galaxy S
Evet kamera uygulaması güzel fakat özellikten yoksun olduğu için çok kullanışlı olmuyor.