cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 VS S23Plus

(Topic created on: 09-17-2023 09:20 AM)
198 Views
BurakYY
Active Level 3
Options
Galaxy S

Arkadaşlar batarya daha iyi olduğu için s23 plus almayı düşünüyorum ancak fiyat farkı var haliyle. Sizce değer mi Plus almaya o fiyat farkı ?

15 Comments
Galaxy S
Değmez çünkü s23 şarj çok iyiymiş,aratarak bulabilirsin
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Eğer uzun süreli kullanacaksan yani 4-5 yıl kullanmayı düşünüyorum diyorsan bence S23+ al derim.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
S23 model de dayanır 4-5 yıl cihazları aynı sadece aralarında ekran boyutu hızlı şarj desteği batarya büyüklüğü farklılıkları var Bunlar kullanım yılına belki pil açısından etkisi olabilir plus'taki fil daha büyük olduğu için ama kasma donma yavaşlama konusunda hepsi mantıken Aynı yıl dayanır Çünkü işlemcileri aynı
0SamS10E0
Active Level 6
Galaxy S
Zaten pil için hocam yabi bence de 23+ daha mantıklı.
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Kucuk ekran sevmiyorsan s23 plus derim
BurakYY
Active Level 3
Galaxy S
Hocam şu an ki telefonum Samsung note 5. Normalde düz s23 6.1 benim ki 5.7 Note 5 daha büyük duruyor anlamadım.
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Ekran boyutu bakacan telefona deyil ozaman s23 idal ola bilir 6.5 buyuk gelirsize
Galaxy S
Alakası yok. A7 2017 cihazımın ekran boyutu 5.7" idi. Fakat almak için S22 incelediğimde ekran çok küçük geldi. Çünkü o telefonun ekranı 5.7" olsa bile kasasıyla beraber 6.4" denk geliyordu. S21 FE ile yan yana koyup test ettim. Bu yüzden birkaç özellikten feragat ederek S21 FE aldım. Ekranı 6.4" olduğu için.
0 Likes
Galaxy S
Hocam çünkü Note 5'te sonsuz ekran yok. Tüm kasasıyla beraber 6.5" denk geliyor
0 Likes