cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 Ultra One UI 6.1 Şarj ve Isınma Problemi

(Topic created on: 04-02-2024 03:12 AM)
559 Views
fthgrbz
Active Level 2
Options
Galaxy S
S23 ultra One UI 6.1 güncellemesinden sonra şarj süresi ve telefon ısınması sorunu yaşayan var mı? Telefonu sıfırlamaktan başka öneride bulunursanız sevinirim.
SERO1
Active Level 2
Galaxy S
Valla servise gitmeyi düşündüm 1 yıl daha garantisi var ama yorumlarda ki diğer arkadaş gibi bir sürü kişi yaşıyor bekliyorum bende yeni update ile optimize ederler herhalde
0 Likes
fthgrbz
Active Level 2
Galaxy S
Sıcaklıkla filan alakası yok. Bu tamamen güncelleme ile alakalı. Kamera haricinde oyunlarda bile fazla ısınmıyordu. Şimdi telefonu günlük kullanırken bile ısınıyor.
Avcı_S23U
Active Level 8
Galaxy S
bende yok o ısınma sadece şarj 13 saat ekran süresi aldığım telefonda 6yı bile bulmuyor ama ısınmıyor telefon. kılıfsız da kullandım kılıflı da kullandım hissettiğim ekstra sıcaklık olmadı
0 Likes
fthgrbz
Active Level 2
Galaxy S
Bazı cihazlarda oluyor zaten. S23 ultra cihazların hepsinde ısınma problemi olmuyor.
0 Likes
SERO1
Active Level 2
Galaxy S
Hocam seninde ekran süresi aşırı düşmüş yine problem var
Avcı_S23U
Active Level 8
Galaxy S
evet problem var ama bekliyorum bi kaö güne düzeleceğini ümit ediyorum. önceki telefonlarda da olmuştu bu kadar düşmese de
SERO1
Active Level 2
Galaxy S
İnşallah düzelir güncellediğime pişman oldum valla galiba bu tarz büyük güncellemelerde biraz beklemek lazım
Avcı_S23U
Active Level 8
Galaxy S
kesinlikle beklemek lazım. hatta ben bekleyecektim bekleme için yazılım güncelleme uygulamasını devre dışı bıraktım ancak beğenen çok kişi olunca ve al özelliğinden bahsedilince tutamadım kendimiindirdim güncellemeyi
Heisenbergx
Active Level 6
Galaxy S
Bende de aynı şekildr hocam. Oyun oynarken(fifa genelde) olan ısınma günlük kullanımda oluyor. Hissedilir bir ısınma ve pil hızlı gidiyor. Son 2 güncelleme ile zaten pil performansı düşmüştü **bleep** çok daha kötü oldu. 3 kere sıfırladım cihazı en son wipe cache de yaptım ama olmadı. Şu an bunu yazarken bile hissedilir bir ısınma söz konusu. Ekran kapalıyken bile pil anormal azalıyor.
SERO1
Active Level 2
Galaxy S
Hocam direk aynı problemler bence en büyük sıkıntı ekran kapalıyken bile pilin aşırı azalması sabaha kadar dayanmıyor bile ısınma zaten hissediliyor bende sıfırladım 1 kere ama değişen bir şey olmadı sen ekstra işlemlerde yapmışsın çözüm yok ama anladığım bekleyecez yeni güncellemeyi gibi görünüyor