cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 Ultra One UI 6.1 Şarj ve Isınma Problemi

(Topic created on: 04-02-2024 03:12 AM)
547 Views
fthgrbz
Active Level 2
Options
Galaxy S
S23 ultra One UI 6.1 güncellemesinden sonra şarj süresi ve telefon ısınması sorunu yaşayan var mı? Telefonu sıfırlamaktan başka öneride bulunursanız sevinirim.
İlhanEfe
Active Level 10
Galaxy S
Temiz kurulum daha iyi olur
0 Likes
SERO1
Active Level 2
Galaxy S
Hocam aynı sorunlardan sıkıntıdayım S23 telefonum güncelleme sonrası 2 gün sonra şarj ekran kapalıyken bile çok hızlı bitmeye başladı kullanım sırasında aşırı ısınıyor çözebildin mi sen
Avcı_S23U
Active Level 8
Galaxy S
bi hafta bormaldir hocam 3gblık güncelleme ve ektra bir sürğ özellik alıp özellik gitti telefon henüz optimize olmuş değil bende de var da aşırı değil
SERO1
Active Level 2
Galaxy S
Tutarken hissedebildiğim bir ısınma seviyesi var ve şarj normalin aksine telefon kapalıyken hızlı bitiyor normal mi diyorsun yani ne zamana düzeltilir bu acaba
fthgrbz
Active Level 2
Galaxy S
Normal olduğunu düşünmüyorum. Bundan önce 2 3 gb lık güncelleme aldım ama hiç böyle olmamıştı.
0 Likes
SERO1
Active Level 2
Galaxy S
Sende de sorunlar devam mı ediyor yukarı da arkadaşın attığı videoyu deneyecektim bende
fthgrbz
Active Level 2
Galaxy S
Devam ediyor halen daha. Güncelleme gelmeden düzelmez bence
Avcı_S23U
Active Level 8
Galaxy S
havalar sıcak mı sizin orda? bizde hava da soğuk şimdi onun da etkisi var ama önceki cihazlarımda da genelde sistem güncellemelerinden sonra 2 3 gün bu sorunları yaşadım sonra optimize ediliyor kendi kendini düzeltiyor telefon. ama yeni büyük bi güncelleme geldi muhtemelen sonraki güncellemede her şey daha da düzeltilmiş olur
0 Likes
SERO1
Active Level 2
Galaxy S
Hocam normal ekstrem sıcaklar yok durduk yerde oldu bide bir akşam telefonum kapanmış %30 şarjı vardı imkansız yani sonraki gün ısınma ve şarj problemi başladı.
Avcı_S23U
Active Level 8
Galaxy S
dediğiniz gibiyse problem vardır %30dan sabaha kadar bile bitmesi çok şiddetli şarj yakılmış demek. bence bunu yetkililere bildirmenizde fayda var garantili ürün ise
0 Likes