cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 Ultra Galaxy Store uygulama güncellemeleri sorunu

(Topic created on: 06-03-2023 04:25 PM)
274 Views
MerBudd
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Merhabalar, yeni aldığım S23 Ultra'da Galaxy Store hakkında garip bir sorunum var. Güncellemeleri olan uygulamaların olduğunu BİLMEME rağmen Galaxy Store "Her uygulama güncel" olarak gösteriyor. Bu neden oluyor ve nasıl çözebilirim?

Bu çok rahatsız edici çünkü her Galaxy Store'dan indirilmiş uygulamamı görebileceğim bir yer de yok.

Örnek için ekran görüntüleri:

image
Güncellemesi olan bir uygulama

image
Güncellemeler kısmındaki yazı

7 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Surekli kulanmadigin uygulqmalari gostermez
MerBudd
Beginner Level 2
Galaxy S
Cidden mi? Çok saçma bir sistem
MerBudd
Beginner Level 2
Galaxy S
Bu gerçek ise bile çok acayip. Ben bayağıdır Samsung kullanıcısıyım. Bir iki yıldır başka bir markaya geçtim. Geçmeden önce kullanmadığım uygulamalar için bile güncellemeleri gösteriyordu Store. Bu, ben yokken mi oldu yoksa hep mi böyleydi?
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
Bazı uygulamalar öyle sadece onun gibi
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
Kardeşim iyi günler,

Sürekli kullanmadığınız uygulamalar değil, arka plan uygulamaları genelde gözükmez onların hepsini görmek için ise;

Galaxy store aç > menü bas > uygulamalarım bas > çıkan menü den iki seçenek var biri yüklü olanlar veya daha önce indirdiğin ikincisi ise önerilen uygulamalar o seçenekten ise gösterdiğiniz uygulamalar benzeri bir çok uygulamayı görüp güncelleme uygulayabilirsiniz.

Teşekkürler.
johncena01
Active Level 6
Galaxy S
O sorun Note 3'ten beri var hâlâ düzeltmediler.
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba MerBudd,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD