cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 Ultra Aldım

(Topic created on: 02-07-2023 06:54 PM)
751 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy S

Kocaeli 41 Burda Awm üzerindeki Samsung Bayiden aldım. 41.000₺ Telefon, akıllı saat şeklinde aldım. A73 5G'den s23 Ultra'ya geçince çağ atlamış gibi gençleştim. Batarya ve kullanım özellikleri, fotoğraf çekimi, gece modu, ekran akıcılığı benzeri benzeri özellikleri kullandıkça deneyimleyeceğim. Şimdiden alacak arkadaşlar soru sorabilirler.

image

19 Comments
Galaxy S
Aynı arayüz aynı ekran ne diyim
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Aynen
Galaxy S
Avutun kendinizi avutun iyicene
Galaxy S
Alakası yok bizim en fazla baktığımız tiktok youtube sizinde aynıdır bunları zaten her telefon yapiyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Her telefon yapıyor diye bakarsan büyük şeyler kaçırırsın. Teknoloji her donanımda benzer çalışmaz. 120hz destekli bir ekran yapıp 120hz'e çıkamıyorsan anlamı kalmaz mesela :)
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Neye göre aynı ? S22 Ultra'dan geçen için çok bişey ifade etmez pil dışında. Orta veya alt segmentten geçen biri için büyük farklar yaratabilir.
Galaxy S
Ufs 4, lpddr5X, 200 mp kamera haberleri bile yok dünyadan muhatap olma sen bunlarla ben ağzının payını verdim zaten.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Herşey tasarım ve arayüz değil. Öyle olsaydı İphone x ile 14 arasında bi **bleep** olmazdı :)
Galaxy S
Kasası benziyor diye S22U ile S23U arasında frk yok sanıyorlar gülüp geçmek lazım.