cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 UI 6.0 güncellemesi telefonu çöpe çeviriyor

(Topic created on: 11-26-2023 12:36 PM)
331 Views
Talha1989
Active Level 2
Options
Galaxy S

Geçen hafta burada güncelleme sonrası problemleri yazmıştım. 444 lü bir numara arayıp bana google da yazan ve zaten çoktan yapmış olduğum bir takım işlemlerden bahsetti. 

Arayan ve karşısındaki bilgisayar ekranını okumaktan başka marifeti olmayan bir takım insanlarla yaptığım görüşmeler kesinlikle çözüm olmadı. En sonunda telefonu servise göndermemi istediler. Kimse kusura bakmasın daha 1,5 ay önce 34.000 ₺ verip aldığım ve kutusundan kendim çıkardığım telefonu, zaten işini neredeyse hiç kimsenin doğru dürüst yapmadığı şu zamanda götürüp kimsenin eline teslim etmem. Arayan kişiler sanki bu sıkıntıyı ilk defa benden duymuşçasına konuşuyorlar. Kendilerine members, şikayet var vs. gibi yerlerin aynı konularla kaynadığını söylediğimde şaşırıyorlar. 
Evet, uzun lafın kısası deneyimlerimi paylaştım. Pazartesiden itibaren yasal yollara başvuracağım.
4 Comments
ibrahim1071
Active Level 4
Galaxy S
Aynı durumu bende yaşadım müşteri hizmetlerine diyorum ki bakın sikayetler aldı başını gitti herseyi anlattım en son bana servis diyor Allah şahit servislik durum yok
ibrahim1071
Active Level 4
Galaxy S
Valla Huawei gibisi yok idi sırf Google servisi yok diye samsung a geçtim şimdi satılsa hemen satacağım kamera hariç samsung Bi işe yaramıyor
Talha1989
Active Level 2
Galaxy S
Ben S21 den geçtim. Aslında niyetim boyutundan dolayı iphone 13 miniydi. Ama mağazada bu ikisi yan yanaydı ve malesef bunu beğenip aldım
Galaxy S
Dava aç eger sorunlar çöÜlmüyorsa,para iadesi alırsın.