cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 Serisine One Ui 6.1 İle Gelen Gelmeyen Özellikler Açıklandı

(Topic created on: 03-25-2024 12:50 PM)
1136 Views
CanerS21Fe
Expert Level 5
Options
Galaxy S
Twitter'da ice universe paylaşmış s23 ultrada one ui 6.1 çalıştırmışlar en çok merak edilen gelecek veya gelmeyecek özellikleri yazmışlar aşağıda link'i bıraktım.S23 serisine gelecek olan özelliklerden sadece en çok merak edilen özelliklerin bir kısmı yazılı ama gelmeyecek özellikler aşağıdaki gibidir.

S23 serisine one ui 6.1 ile gelecek 
özellikler:
Tüm al özelliklerine ve animasyon efektlerine sahiptir buda daha akıcıdır.

S23 serisine one ui 6.1 ile gelmeyecek özellikler:
Tam ekran aod (s24 serisine özel)
Ekran canlılığı ayarı (s24 serisine özel)
Fotoğraf süper hdr (s24 serisine özel)
Kamera algoritması (s24 serisine özel)

OVNCSLMZ_A34
Active Level 6
Galaxy S
Şimdi gelir samsung çok model çıkartıyor ondan geç geliyor ya da çok model var ondan hepsini veremiyor diyen tayfa, apple 4 sene önce çıkardığı telefona bile %90 özelliği veriyor üstelik şak diye aynı anda.
0 Likes
eyequeS23u
Active Level 6
Galaxy S
S21 FE ye gelecek olan özellikler var mı bro ?
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Galaxy al kısıtlı alacak ve yeni animasyonlar yeni bazı özellikler bu tarz yani.
Yavuz86
Active Level 8
Galaxy S
Yazıklar olsun Samsung
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bunlar niye yazılım çıkarıyor ki al vb özelikleri A 34 de almadikdan sonra gelse ne yazar🤔
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Burada ben s23 serisine gelen veya gelmeyenler yazmıştım ama size özet geçeyim one ui 6.1 sadece yapay zeka içeren bir güncelleme değildir şu özelliklerde vardır yeni kilit ekranı widgetleri,yeni animasyonlar,belki pil süreniz artabilir ve yeni bazı özellikler gelir a serisine ve a serisi orta segment olduğu için her özelliği vermezler o yüzden sizin için one ui 6.1 telefonunuzun performansını dahada arttırabilir diye düşünebilirsiniz ama s serisine biraz daha çok özellik verirler.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Anladım napalim buna da şükür teşekürler
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Rica ederim.
0 Likes
sss23
Active Level 6
Galaxy S
Yanlış olmasın bu bilgi s24 bulunan s23 bulunmayan özellikler den söz ediyor gelip gelmeyecek diye bir şeyden bahsedilmiyor
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Doğru bir bilgi ne yazıkki gelmeyecek olan özellikleri yazmıştım.
0 Likes