cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 Serisine One Ui 6.1 İle Gelen Gelmeyen Özellikler Açıklandı

(Topic created on: 03-25-2024 12:50 PM)
982 Views
CanerS21Fe
Expert Level 5
Options
Galaxy S
Twitter'da ice universe paylaşmış s23 ultrada one ui 6.1 çalıştırmışlar en çok merak edilen gelecek veya gelmeyecek özellikleri yazmışlar aşağıda link'i bıraktım.S23 serisine gelecek olan özelliklerden sadece en çok merak edilen özelliklerin bir kısmı yazılı ama gelmeyecek özellikler aşağıdaki gibidir.

S23 serisine one ui 6.1 ile gelecek 
özellikler:
Tüm al özelliklerine ve animasyon efektlerine sahiptir buda daha akıcıdır.

S23 serisine one ui 6.1 ile gelmeyecek özellikler:
Tam ekran aod (s24 serisine özel)
Ekran canlılığı ayarı (s24 serisine özel)
Fotoğraf süper hdr (s24 serisine özel)
Kamera algoritması (s24 serisine özel)

40 Comments
ykaup
Active Level 6
Galaxy S
Aod ve süper hdr gelmeliydi
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Yapacak bir şey yok herkes çok beklemişti ama sonu hüsran oldu ve ekranın ltpo olması önemli olsaydı s23 ultraya getirirdi bende tam ekran aod'un gelmesini istiyordum.
bayibocan
Active Level 6
Galaxy S
Boşuna beklemişim... artık takip etmeyeceğim
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
S23 serisine bu yapılmamalıydı s24 serisi çok satsın diye getirmediler bence.
stony_hearted
Active Level 4
Galaxy S
Aynen çünkü öncesinde s23 serisi gibi şikayetin az,memnuniyetin çok oldugu bir seri üretilmişti ve s24 serisinin satışını olumsuz etkiledi.Bunu her model için yapıyorlar maalesef ve kullanıcılar da gidip satın almaktan vazgeçmiyor.
GLXYS23
Expert Level 3
Galaxy S
Çok saçma ya , iste bu yüzden apple firmasını tebrik etmek lazım. En alt modeline bile bütün özelliklerini vermeyi ihmal etmiyor, ama samsung daha düne kadar en üst modeli olan S23 serisine en önemli özelliği vermeyi çok görüyor, ben napim Aİ özelliğini ben napim circle searchü , kötü oldu bu durum keşke verseydi
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Çok haklısınız s23 serisi muhteşem bir telefon ama s24 serisi daha çok satılsın diye oluşturulmuş bir karar bence ve s23 serinin özellikleride çok iyi destek veya işlemci yetmiyor gibi bir şey de söz konusu değil bana göre.
Heisenbergx
Active Level 6
Galaxy S
10 sene Apple kullandım söylediğiniz durum yok. Durum çubuğunda pil yüzdesi göstermeyi bile kaç sene sonra getirdi. Arayüz değişiklikleri dışında yeni serilere ait özellikleri hiç alt serilere vermiyor Apple. Samsung bu konuda Apple ın çok çok önünde.
Doğukan
Active Level 5
Galaxy S
Çok saçma bir yorum olmuş apple aodyi 14 pro ile getirdi tam olarak hangi eski serisinde aod bulunmakta ?
0 Likes