cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23. S23fe uı6. 1 mart sonunda

(Topic created on: 03-03-2024 11:23 PM)
327 Views
ΓİЯΞЖ
Active Level 8
Options
Galaxy S
Samsung Electronics, mobil yapay zekanın daha fazla kullanıcıya ulaşması için geliştirdiği yeni One UI 6.1 güncellemesi aracılığıyla Galaxy AI[1] özelliklerinin daha fazla Galaxy cihazında kullanılabileceğini duyurdu. Kısa süre önce satışa sunulan Galaxy S24 Serisi’yle[2] uyumlu olan güncelleme, Mart sonundan itibaren Galaxy S23 Serisi, S23 FE, Z Fold5, Z Flip5 ve Tab S9 serilerinde de kullanıma sunulacak
7 Comments
yusufision
Active Level 7
Galaxy S
Çok övdükleri galaxy aı saçmalığını Bixby visionda yapabiliyorsunuz. Google lensi arayüze entegre edip yapay zeka odaklı olduğunu iddia ediyorlar .d
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Tek o degil biliyorsun demi ropartaj gibi iki kisi konusmayi ayri ayri yaziya doke biliyorsun otomatik sekilde cok uzun metni kisa ve oz yazi yapiyor ve daha fazlasi
yusufision
Active Level 7
Galaxy S
bahsettiğin samsungun galeri uygulaması yapıyor çeviri özelliği çokta dert değil android 13 ile kopyalayıp çevireye atabilirsin işini kolaylaştırmaz. S24 serisi hayal kırıklığı
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Ceviri demedim
0 Likes
sekobaskan
Active Level 9
Galaxy S
Teknoloji ne için var hayatı kolaylaştırmak için dimi aşağıdan basarak daha kısa sürede metin çeviri fotoğraf arama yapiyorsun demi **bleep** hem fikir miyiz ne oldu şimdi daha hızlı arama yapınca kolaylık sağlamadi mi sağladı amaç da bu zaten sen buna Karşıysan eğer git tuşlu telefon al yeniliklere kapat kendini
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Mart sonu dağıtmaya başlarlar testte bir sorun olmaz ise nisan ortası veya sonunu bulur gelmesi sonra A serisine verecekler.
RuHaDeaf
Active Level 7
Galaxy S
Nasip et