cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 Kamera Lens

(Topic created on: 4 weeks ago)
136 Views
Lahmacunn
Active Level 5
Options
Galaxy S

image
2x

image
3x

3x e geçince lens değişiyor fakat puslanmanın bu kadar olması doğal mı acaba. Yazılımla düzeltilecek bir durum mu yoksa lensle alakalı mı sadece. Hoş bir durum değil hele ki düşük ışık veya gece ortamında çok kötü performans sergiliyor. İPhone de ki gibi temiz bir geçişin olması lazım Android tarafı bu konuda kötü maalesef. 

0 Likes
7 Comments
Galaxy S
Hemen iphone xd senin telefonun sorunlu bende de s23 var hiç bir sorunu yok az önce denedim bende görüntü kalitesi aynı
0 Likes
fansema
Active Level 7
Galaxy S
Lens sanki biraz kirli gibi geldi bana.
0 Likes
Lahmacunn
Active Level 5
Galaxy S
Temizledim lakin geçişte böyle puslu oluyor. Gün ışığında dışarıda belli olmuyor renk canlılığından ama az düşük ışık kapalı ortamda belli ediyor kendini
0 Likes
nitinol
Active Level 3
Galaxy S
kamera temiz mi acaba bu arada? silince dunya degisiyo
0 Likes
Galaxy S
s22 ultramda da yok puslanma. iyi temizlediğinize emin olun lensi. cihaz daha önce açıldıysa lens içinde toz olabilir kontrol edin. bu kadar puslanma olması normal değil
0 Likes
Lahmacunn
Active Level 5
Galaxy S
Bencede değil. Telefonu sıfırlayayım belki yazılımsal bi sıkıntı olmuştur
0 Likes
Turkuaz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Lahmacunn,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden ""Destek > Tanılama > Kamera"" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa  ""Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil"" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir.

Bu adıma rağmen aynı durum devam ediyor ise, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.  

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD