cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S23 FE yeniden başlatma sorunu

(Topic created on: 11-21-2023 06:27 PM)
135 Views
EgeEfecik
Active Level 1
Options
Galaxy S

Merhaba. 2 hafta önce S23 FE aldım ve bugüne kadar 2 kere kendi kendine telefon yeniden başlatıldı. Otomatik yeniden başlatma vs. de açık değil. Akşam saatleri oldu bir de hep. Aynı sorunu yaşayan var mı? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba EgeEfecik,

Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

View solution in context

6 Comments
roofdoor
Active Level 4
Galaxy S
bende o ayar da açık ve hiç yeniden başlatma olmadı. sende bir daha olursa servise göstermende fayda var bence. normal gelmedi
EgeEfecik
Active Level 1
Galaxy S
Tahminim yazılımsal problem olduğu, diğer One UI 5.1 ve Android 13 cihazlarda da oluyormuş aynı sorun. Servise göstermem de ne yazık ki mümkün değil, yedek telefonum yok
0 Likes
EgeEfecik
Active Level 1
Galaxy S
Bir de aldığım ilk hafta böyle bir şey yapmadı, bir de rahatsız edici sıklıkla olmuyor, 11 günde 2 kere oldu sadece. O yüzden yazılımsal olduğunu düşünüyorum
0 Likes
ozgur_s21fe
Active Level 7
Galaxy S
Bende redmi note 10 pro vardı birkaç kez kendi kendine yeniden başlatıldı yazılımsaldır dedim önemsemedim sonra yine durduk yere kapandı bir daha açılmadı servise götürdüm anakart yanmıştı sizde de anakart arızası olabilir
EgeEfecik
Active Level 1
Galaxy S
Sanırım vereceğim Pazartesi. Önce bi Android 14 güncellemesi gelsin ona göre bakacağım, bugün gelecekti normalde
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba EgeEfecik,

Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​