cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 FE Pil dengesizliği

(Topic created on: 03-04-2024 08:21 AM)
262 Views
ulasch0
Active Level 4
Options
Galaxy S
Günaydın arkadaşlar. 2 hafta önce S23 FE satın aldım. Pili çok az gidiyordu ve buradan yardım istemiştim ama asla faydalı olmayan ''ekranı parlaklığını düşür, 60hz kullan, dark mode kullan, güç tasarrufunda kullan'' gibi öneriler almıştım. Bunlar elbet işe yarıyordur ama bu seviyede bir telefona neden bu işlemleri yapmak zorundayım? Ben normal bir şekilde kullanıp iyi bie pil performansı almak istiyorum. Evet 2 hafta sonrasında pil performansım gözle görülür şekilde arttı ama şuanda da bir dengesizlik var. Ekran kilitli olsun olmasın sürekli pil yiyor. Tamam ekran açıkken yemesi normal de neden kilitliyken de aynı seviyede pil yediğine anlam veremiyorum. Telefon özelliklerini kısarak değil de başka şekilde bir önerisi olan yazabilir mi? Ekran kapalıyken de pil yediğini göstermek için 2 tane ss bırakacağım. 

image

image

10 Comments
Galaxy S
Bende s23 fe kullanıyorum pil kullanımı%220 gördü bende çok çabuk bitiyor pil
JKGurkan
Active Level 3
Galaxy S

Arkadaşlar samsung bu son güncellemeden sonra yazık günah satmayı düşünüyorum a53 başka marka bakacağım.

ulasch0
Active Level 4
Galaxy S
Eskiden iphone ile dalga geçerdik pil konusunda. Şimdi samsungdan çok daha iyi pil performansı veriyorlar
victorhugo
Active Level 9
Galaxy S
Herkes s22 den şikayetçi fakat diğer modellerde aynı süreyi veriyor
victorhugo
Active Level 9
Galaxy S
Ben 6 saat alıyorum 120 hz de
ulasch0
Active Level 4
Galaxy S
Snapdragon 8 gen 1 sıkıntılı bir işlemci deniyordu tamam dedik de exynos 2200de(snapdragon 8 gen 1 exynos versiyonu) düzeltmeler yapıldı dendi. Ama yapılmamış. Pil konusunda berbat
0 Likes
yahyasogut
Active Level 7
Galaxy S
Tamamda bizde 6 ile 8 saat arası ekran süresi alıyoruz diğer modellerde aynı 5000 mah batarya olmasına rağmen ne bekliyonuz 24 saat ekran süresimi versin
0 Likes
ulasch0
Active Level 4
Galaxy S
Benim derdim telefon kapalıyken de çok fazla pil yemesi. Ekran açıkken veya kapalıyken hemen hemen aynı şekilde pil kullanımı oluyor. Eski telefonumda 4-5 gün ekran açmasam telefon kapanmazdı ama **bleep** ekran açmasan muhtemelen 1 güne telefon kapanır.
0 Likes
yahyasogut
Active Level 7
Galaxy S
3 gündür bendede ekran kapalıyken yüzde 10 eksiliyor sabaha kadar
0 Likes