cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S23 FE Batarya

(Topic created on: 04-13-2024 11:51 PM)
136 Views
shacko
Active Level 2
Options
Galaxy S
Selamlar 
S23fe için bu pil değerleri normal mi?
Kutudan one uı 6.0 ile çıktı 6.1 yaptım sıfırlamadım cihazı bu değerler tatmin edici durmuyor 

image

tavsiyeleriniz nelerdir?
Galaxy S
Hocam o zaman hard reset çekmeniz lazım benim de s23 fe 6.1 geçmiştim telefon hard reset yemeden kendine gelemedi
shacko
Active Level 2
Galaxy S
Hard resette brick olma ihtimali var mı ?
0 Likes
Solution
Galaxy S
Valla bişey diyemem ben yaptım ama sebepde olmak istemiyorum olmadı normal ayarlar kısmından sıfırlayın
shacko
Active Level 2
Galaxy S
Teşekkürler hocam yardımlarınız için
Solution
Galaxy S
Ne demek rica ederim bu arada arka plan uygulamarını uyku moduna alırken WhatsApp gibi kullandığınız aosyal medya uygulamalar uyku modunda olursa bildirim gelmeyebilir o yüzden ben bildirim almak istediğim uygulamaları hiç uyku moduna alınmayan uygulamalar bölümüne aldım WhatsApp derin uykudaysda telefonla konuşurken ekranı kapatıp konuşursanız yada Spotify den müzk dinlerden ekranı kapatırsanız 2 3 dk içinde ses gidecek kapanacaktır ona dikkat edin haftada birde tüm uygulamaları hiç uyku moduna alınmayan kısma ekleyin play stora bazen güncelleme düşmüyor uyku modunda olduğu için o yüzden her hafta uyku modundan çıkarıp play stordan güncelleyip tekrar tekrar uyku moduna alın (DESTAN YAZDIK KUSURA BAKMAYIN)
shacko
Active Level 2
Galaxy S
Teşekkürler herşey için🙌
turannz
Active Level 1
Galaxy S
ekran süreniz ne kadar
0 Likes
Galaxy S
Bu saatler arası1713042750115.jpg1713042750134.jpg1713042750153.jpg
0 Likes
Galaxy S
Arka plan uygulamalarını kapatırken önce uyku modundaki uygulamalar bölümüne gir sağ artıdan tüm uygulamaları seç sonra derin uyku moduna alınmış uygulamalar bölümüne gir aynı şekilde tüm uygulamaları seç kaydet sıralama çok önemli önce normal uyku moduna ekleyip sonra derin uykuya eklemen lazım çünkü arada uygulama kaynayabiliyor 30 alacaklen 25 alıyor
shacko
Active Level 2
Galaxy S
Teşekkürler