cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 BİLDİRİM SORUNLARI ONE Uİ 6

(Topic created on: 12-06-2023 09:42 PM)
337 Views
egetarii
Active Level 7
Options
Galaxy S

S23 CİHAZIMDA BİLDİRİMLER TAKILI KALDI SÜREKLİ OKUDUĞUM BİLDİRİM SIKLIKLA TEKRAR GELİYOR DAHA ÖNCEDE BAŞLIK AÇTIM AMA LÜTFEN SAMSUNG DESTEK O MÜTHİŞ BİLGİSİYLE YAZMASIN TELEFONU SIFIRLAMAYI UYGULAMADAN ÇIKIP TEKRAR GİRMEYİ VEYA SİLİP YÜKLEMEYİ BİLİYORUM BENDE VE YAPTIM OLMADI. AYRICA TİCARET İLE UĞRAŞIYIRUM MUAZZAM BİR ŞEBEKE SORUNU VAR BUNA BİR ÇÖZÜM BULUN LÜTFEN... BİR ARKADAŞ BİLDİRİM HATIRLATICISINI KAPAT DEDİ FAKAT ÖYLE BİR BÖLÜM YOK...

image

BUYRUN GEÇMİŞİDE BURADA SÜREKLİ GELİYOR FACEBOOK DA MESAJ İSTEKLERİ GELWN KUTUSU HERŞEYE BAKTIM YOK HATTA BU KİŞİYİ ENGELLEDİM YİNE GELİYOR...

NOT : SAMSUMG DESTEK YAZMASIN ÇÜNKÜ YAZILIMIN NE OLDUĞUNU BİLE BİLMİYORLAR ZORLANSALAR TELEFONUN İÇİNİ AÇ ÜFLE DİYECEK
18 Comments
bevcan
Active Level 6
Galaxy S
Sadece facebokk uygulamasından mı geliyor sürekli bildirim
egetarii
Active Level 7
Galaxy S
Evet sadece facebook silip yükledim önbellek ve veriyi sildim giriş çıkış yaptım heo facebook hemde mesenger
bevcan
Active Level 6
Galaxy S
Bu facebook ile alakalı bir sorun olduğunu düşünüyorum hatta massenger ile alakalı,massenger silip denermisiniz,facebook ugulamadı üzerinden zaten gelen mesajları görebiliyorsunuz
egetarii
Active Level 7
Galaxy S
Deniyorum tekrardan dönüş yapacağım 👍
bevcan
Active Level 6
Galaxy S
Veya massenger lite sürümünü yükleyin deneyin birde
egetarii
Active Level 7
Galaxy S
Malesef sorunum çözülmedi one ui 6 güncellemesinden sonra oldu
bevcan
Active Level 6
Galaxy S
Ayarlar-bildirimler-gelişmiş ayarlar-bildirimleri tekrarla memüsü varmı cihazınızda ve aktif mi kontrol edermisiniz
egetarii
Active Level 7
Galaxy S
Bir bakayım hemen
egetarii
Active Level 7
Galaxy S
Bildirim uyarılarını tekrarla butonu kapalı hocam aktif değil 1701888899158.jpg