cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 50 MP kamera sorunu?

(Topic created on: 06-02-2024 08:55 PM)
229 Views
alitrykk
Active Level 5
Options
Galaxy S
Samsung S23 telefonumu alalı 5 gün oldu. 50 MP modda fotoğrafı çektikten sonra öyle bir filtre uyguluyor ki iki saniye içerisinde fotoğraf çok kötü bir hal alıyor. Üstelik bulanıklaştırıyor. Son model sayılabilen ve amiral gemisi olan bir cihazda böyle bir problem olması normal mi? Ne yaptıysam düzeltemedim. Bilen birisi var mı? 
9 Comments
cosmiclux
Active Level 7
Galaxy S
Problem değil sen düzgün ayar yapamamışsındır. Forumda s23 ultra ile muazzam fotoğraf çekip paylaşanlar dolu.
0 Likes
alitrykk
Active Level 5
Galaxy S
Hmm sence ben mi yapamamışımdır? Yıllardır Samsung kullanan birisiyim J serisi, A serisi, Note serisi. Hepsini kullanma fırsatım oldu bu cihaza da A50den geçiş yaptım. Bu konu internetteki bilindik teknoloji haber kanallarına bile yayılmışken aslında problem olmadığını mı söylüyorsun? Komik : )
cosmiclux
Active Level 7
Galaxy S

Forumda zibilyon tane s23 ultra sahibi var hatta 4-5 başlık altta at arabalı bi foto paylaşmış biri s23 ultrayla. Kullanıcılar hem geve hem gündüz çatır çutur forumda paylaşıyo hepside muazzam. Demek ki sen yapamıyosun. 

0 Likes
alitrykk
Active Level 5
Galaxy S

marka fanlığı yapmak yerine daha faydalı şeylere yönlen. 

0 Likes
cosmiclux
Active Level 7
Galaxy S

Aynen ihtiyar ben fanlık yapcam  🤙🏻🤙🏻

0 Likes
RaGoN
Active Level 7
Galaxy S
50MP modu sürekli kullanılmak için değil. Dışarıda ve gündüz, iyi ışık altında kullanınca güzel sonuçlar veriyor. Gündüz, öğlen vakti, dışarıda aynı kareyi hem 50 hem de 12MP modu ile çekip karşılaştırdım, 50MP çok daha iyi sonuç verdi.
hutame
Active Level 4
Galaxy S
evet malesef öyle. ayarlardan akıllı optimizasyonu kapatıp deneyin.
alitrykk
Active Level 5
Galaxy S
Denedim sonuç aynı : (
0 Likes
meteh4nS23
Active Level 4
Galaxy S
50mp her yere gitmez. Yerini bulunca o yapılan işleme fotoğrafı muazzam hale getirir. Bu bir problem değil
0 Likes