cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22

(Topic created on: 09-25-2023 11:13 AM)
188 Views
yasinkrll
Active Level 6
Options
Galaxy S

Eylül güncellemesinden sonra cihazın hem batarya performası berbat hemde donma ve kasmalar oluyor birde instgramda siyah kare çıkıyor uzun yıllar iphone kullandım samsunga bir şans verip hem ekran hem kamera hemde batarya için bu cihazı aldım fakat hata ettim one uı 6 ve Android 14 ile bir toparlama olmazsa elmaya geri döneceğim 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba yasinkrll,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
5 Comments
fansema
Active Level 8
Galaxy S
Yanlış cihaz ile şans vermişsiniz S22 serisi alınmaz
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Aynı sorunlardan mağdurum bende. Aldığım güne çok pişmanım. Resmen çöp telefon yapmış samsung
fansema
Active Level 8
Galaxy S
Evet S22 serisi tamamen elektronik atık
0 Likes
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy S
S23 alsanız daha güzel olurdu.
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba yasinkrll,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes