cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S22

(Topic created on: 11-20-2022 05:26 PM)
127 Views
MeHmEt99
Expert Level 5
Options
Galaxy S
S22 kamera 30,60Fps mevcut bu cihazda 120fps veya 90Fps  olması gerekiyor 8k24fps dalgalanma mevcut stabil bir güncelleme gerek Android 13 uygulamalar çökme hatası şuana kadar görmedim 

S22 120hz ekranda akıcı ama uygulamalar açılışı bazen yavaş açılıyor 

120hz pil lüzumsuz kulaniyor tabi 2saat ekran suresi almıyorum ama stabilitede sorun var benim deneyimim bu yönde 

Kamera teleskop kamerası özellikle Gren ve kumlanma gereksiz düzeyde fazla yapay zeka çalışmıyor mu ? Diyorum 

Android 13 gözlemlediğim sorunlar

Renk paketinde kısa bir süre donma 
Uygulama geriye atma ve Google hesabım kayboluyor ve uygulamaların hiç birine giriş sağlanamıyor biraz zaman geçtikten sorna sorun düzeliyor bu bazen oluyor 

Güncellemeyi erken atmanız yetmez Stabil ve optimizasyon mükemmel düzeyde olması çok daha önemli bu cihaz A serisi bir cihaz değil 5-10k para vermiyoruz bu cihazlara 

DOLBY ATMOS deneyimini biraz daha iyileştirilmesi gerek müzik dinlerken son seste cisirtiki muzukleri sonunlemesi gerek
image

Pil kullanımım WiFi sürekli açık mobil veri sürekli açık Bluetooth sürekli açık 120hz kulanımım
Sizin yaşadığınız olumsuz durumlar var mı S22 KULANICILARI 
8 Comments
Cosmosium
Expert Level 1
Galaxy S
Telefonunuzun markası nedir
0 Likes
Cosmosium
Expert Level 1
Galaxy S
Bir şey olmadı telefonunuzun j4 olduğunu söylemiştiniz o yüzden sordum
0 Likes
Cosmosium
Expert Level 1
Galaxy S
Neden kuallanmayı bıraktınız ki aslında güzel telefondur.
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Tam oda niye s22 bırakıp J4 geçtiğini soruyor
darkex
Active Level 10
Galaxy S
Reis tam anlayamadim şimdi 120 hz ile batarya nasi etkilendi kac saat aliyosun ekran suresini 100 den 0 a
darkex
Active Level 10
Galaxy S
Cevap
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
Şöyle söyleyim %85 pil ile %40 pil var Şuan 2 Saat 22dk ekran suresi aldım şuan bu
Yani şunu şöyle bilirim 2 saat gidiyor diyenler %100 yalan söylüyor
0 Likes
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba MeHmEt99,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​