cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 vs iphone 11

(Topic created on: 06-17-2024 12:44 PM)
257 Views
MustafaCa
Active Level 3
Options
Galaxy S
Sizce S22 mi yoksa iPhone 11 mi?
Peki neden?
28 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
S20 bile İphone 11'den iyi bir cihaz. Daha öncesinde karşılaştırma imkanım olmuştu. S22 daha iyi.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Snapdragonlu s20 için konuşuyorsak evet daha iyi
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Exynos işlemcili S20 ile kıyaslamıştım. Ekran kalitesi olsun, kamera kalitesi olsun, performans olsun daha iyi bir cihaz. Evet 990 fazla ısınan bir işlemciydi ama performansı güzeldi beni pişman etmedi. Tabii Snapdragon versiyonlu kat kat daha iyi.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Güzel bide iPhone 11 in s22 den daha iyi olduğunu söyleyenler bile vardı halbuki 11 in zamanında çıkan s20 tokatlıyor zaten 11 i klasik Apple fanboyu zekası iste 😅
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Bunları söyleyenlerin gözleri Apple'dan başka marka görmüyor. Algıları kapalı maalesef😂
0 Likes
MustafaCa
Active Level 3
Galaxy S
Ama S22'nin de bir sürü kronik sorunu var ve stabil değil. iPhone daha stabil ve kronik sorunu neredeyse yok.
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
İphone 11 cihazları seneye güncelleme desteğini kesiyorlar. Ekranları LCD, kamera kalitesi iyi değil. Şuanki teknolojilerde LCD panel ekran zaten kalitesiz kaçıyor. S22'de sadece kronik ısınma sorunu var. Onun dışında herhangi bir problem görmedim.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
S23 de stabil ve kronik sorunu yok s23 alırsın 11 yerine
0 Likes
ahmed_turğut
Active Level 4
Galaxy S
Toprak Senin bir ara telefonun sorunluydu ne yaptın o işi değiştirdin mi telefonunu