cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 ultra

(Topic created on: 07-29-2022 01:51 AM)
211 Views
erdinc1996
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Merhaba ben s22 ultra yeni aldım telefon çok güzel ama şöyle bir sıkıntı var akşam saatlerinde volte lte2 kendi kendine açıldı ve eskiden samsung telefonlarda  normalde ayarlar mobil ağlar bölümünde volte arama kapat yazardı kapatmak için ve şimdi o seçenek yok bide Bi sorum daha olacak telefonda mobil ağlar bölümünde  4.5 g kapat aç seçeneği var ama o gri renkte açıp kapatamıyorum normalde o  4.5 g yazan yer beyaz renkte olması  gerekmez mi ve istedigin zaman acip kapatabilirsin ben musteri hizmetleri aradım oparetorumun o dediki samsung telefonuyla alakalı bizle ilgili birey yok bu telefonu kullananlar yada bilenler yardımcı olabilirmi

5 Comments
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy S
4.5G kapatabilmek veya açabilmek için önce internetinizin açık olması gerekiyor. Mobil verinizi açıp tekrar aynı bölüme gidip öyle kapatabilirsiniz.
ateşşşş
Beginner Level 3
Galaxy S
Benim Samsung health uygulamam aktif olmuyor
0 Likes
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Bende s22 ultra kullaniyorum suan sorun yok bende.bi samsungun yetkili servise gosterin orda hemen hallederler bence küçük sorunlari hemen halledip ayni gun icinde veriyorlar telefonunuzu
0 Likes
Galaxy S
4.5g yi cihaz kendi seçiyor duruma göre sen kapat aç yapamazsın bütün cihazlarda pasif dir o simkartin yeniyse zaten kendi algılıyor cihaz
0 Likes
Galaxy S
Servislik bişey yok
0 Likes