cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S22 ultra sarjı süper ötesi hızlı gidiyor

(Topic created on: 12-22-2022 10:04 AM)
434 Views
Enesozkan17
Beginner Level 5
Options
Galaxy S

image

Eski telefonumun iphone 8 idi ilk 3 yıl iyiydi son yıllar günde 3 4 kez sarj ediyordum. S22 ultra aldım tam bi hataydı en az 2 kez sarj ediyorum. Bu telefon 1 yıl olmadan böyle yapıyorsa uzun kullanımda prizle beraber gezeceğim. Samsung pişmanlıktır.
5 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Öncelikle, ayarlar> yazılım güncellemesi> indir ve yükle> menüsel işlemleri sağlayarak sayfa içerisinde yazılım güncellemesi bulunursa oradaki gerekli yönergeleri takip ederek güncellemeyi yapıp kur.
Cihaz düzelmez ise aşağıdakileri uygula.
Cihazını sıfırlamanı tavsiye ederim sıfırlamadan önce önemli veri varsa yedek al.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
Cihazının düzelmediği halinde Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeni tavsiye ederim servis bilgisi için Samsung Müşteri hizmetlerini araman gerekir. 4447711
Galaxy S
Yav zaten çoğu zamzung telefonunda bu sorun var bende ki telefondan sanki çok hızlıymış gibi çok çabuk bitiyor şarjı exynos pişmanlıktır Android 13 bunu düzeltmek için performans bir daha düşürmusler android 12 geekbench score multide core 1072 Android 13 870 düşmüş bu iki test sıfır yazılım kurulu yapıldı
Galaxy S
Kardesim aşırı yüksek özelliğe sahip bir cihazın bu kadar gücü içinde barındırıp bir de üstüne şarj konusunda iyi performans vermesini beklememelisin.5000mA batarya var sanırım ama bugün A52 gibi harik teknolojik donanıma sahip olmayan bir cihaza bile 7000mA batarya koyulmuş ki kullanıcılardan şarj süresi konusunda şikayet edenler varken senin bu kadar güçlü bir cihazdan daha düşük batarya ile çok iyi şarj performansı beklemen tuhaf geliyor😇.
Heyyee
Active Level 7
Galaxy S
27 dk kullanımda %8 şarj gitmiş gayet iyi bence. İnsanların telefonları durduğu yerde %3 5 gidiyor.
darkex
Active Level 10
Galaxy S
Diğer samsunglara göre ve senin titreşim açık kullanmana amoled ekranı karanlık modda kullanmamana ve voltenin açık olmasina gore normal bu sure