cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S22 ultra pil sorunu

(Topic created on: 12-05-2022 12:35 PM)
78 Views
gölge06
Active Level 3
Options
Galaxy S

Merhabalar,

2 hafta önce aldığım S22 ultra tüm ayarları en düşükde kullandığım halde 1 günü tamamlamiyor, 3 gün önce hata raporu gönderdim ama henüz dönüş olmadı, kullanılmayan uygulamaları kaldırdım,ekran yenileme 60hz, güç tasarrufu sürekli açık, karanlık modda kullanıyorum, mobil veri dahi 3G de,4,5 g açmadım bile :) tüm uygulamaları derin uyku modunda telefon bildiginiz 3310,whatsap destek hatti bilgilerimi yurt dışı ile paylaşmayı kabul etmedigim için görüşme yapmıyor vs vs vs.....şarjı gece 1 gibi doldurdum,suan %53 günü çıkartmaz aynı şekilde sorun yaşayan veya çözüm bulan bilgi verebilirmi lütfen 

7 Comments
mralbino
Active Level 5
Galaxy S
Gece 1 de doldurdunuz fakat ekran süresi nedir? Gece 1 den bu yana ekran açık da olabilir. Bu detaylar eksik.
gölge06
Active Level 3
Galaxy S
Bu şekilde Screenshot_20221205_124300_Device care_1000003458_1670233398.jpg
0 Likes
mralbino
Active Level 5
Galaxy S
Bir problem görünmüyor hocam gayet iyi değerler. 1.5 güne yakın şarj süreniz olabilir gibi duruyor.
gölge06
Active Level 3
Galaxy S
Bu değerler her ozellik kısık halde bu şekilde, ki şuan sarjm 45 de 😊 tam 1 günü cikartsa yine razıyım
0 Likes
OMERFTUT
Active Level 4
Galaxy S
Kullanmak istediginiz ayarlari açın lutfen ve o sekilde kullanin telefonun ayarlarini degistirmediginiz surece sizin kullanim alışkanlığıniza göre pil performansi artacaktır. Kendimde s21 ultra var ve ilk 2 hafta pat diye bitiyordu şarjım tum hersey açık ki birde pil sagligi icin %85 e kadar sarj ediyor telefonum kendini ona rağmen sabah 7.30 da sarjdan alıyorum%85. gece 12 gibi %30 a geliyor anca
gölge06
Active Level 3
Galaxy S
Tamam o şekilde tekrar deniyecegim,cok teşekkür ederim ilginiz için 🙏
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba gölge06,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Pil Durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes