cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S22 ultra durduk yerde kamera açılması ve Spen simgesi çıkması

(Topic created on: 05-04-2023 10:19 AM)
307 Views
karlih
Active Level 4
Options
Galaxy S

Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 1 hafta veya 10 gündür durup dururken kameranın açılması ve ardından seri fotoğraf çekmesi ve Spen simgesi görünmesi gibi yazılımsal olduğunu düşündüğüm sorunlar yaşıyorum. Buna benzer sorun yaşayan oldu mu? Cihaz medimarkt garantilidir, ne yapmalıyım sizce?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba karlih,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

4 Comments
BurakEA
Active Level 7
Galaxy S
Format atıp kontrol ettiniz mi Format atıp kontrol ediniz düzelmiyorsa servisle iletişime geçiniz
Galaxy S
Bende s22 ultra dan çok sorun yaşıyordum vatandan s23 ultra satın aldım eski cihazım s22 ultra yı verdim 4 bin ₺ takas desteği vardın ondan da uararlandım 512 GB sadece 20 bin ₺ ödedim ve şuan s23 ultra kullanıyorum böyle bir telefon yok s22 nın Level 100 versiyonu ısınma %0 Kasma %0 kalite desen var iyiki almışım bence sende bundan yararlan 😎👍🏻
Galaxy S
128 GB dı s22 ultra sonra s23 ultra 512 GB geçtim sadece 20₺ ile
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba karlih,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​