cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 ultra 512gb

(Topic created on: 08-13-2022 04:38 PM)
298 Views
PınarDem
Active Level 1
Options
Galaxy S

Telefonu kullanmak icin alirsin sarj ve isinma proplemi var birde ustunu telefon sim kart yeni olmasina ragmen gorusme sonlandirma sesin gelmemesi gelen cagrilari kapatma proplem başladi bir telefon yani degisim yok iade yok asla kabul etmemeleri 2 kere servis görmuş hala daha hani telefon patlasin sonra video kaydi geri mi toplasinlar marka bu mu yani nedirbu sacmalik parani aldin cöpe attin diyorlar resmen...

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba PınarDem,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
11 Comments
narcosis
Expert Level 5
Galaxy S

30bin tl den fazla para eden bir model gerçekten yazik.. Benim o kadar telefona verecek param olsa asla android almam bu tercih meselesi tabi ama 30bin verip problem yaşamak çok kötü

Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Çok haklısın kardeşim 30 bin tl fazla para veren gerçekten yazık ben o 30 bin tl vermem giderim s21 5g ya da iphone 11 alırım
0 Likes
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Bendede 512 gb s22 ultra var bende sorun yok acaba yazilimsalmi sifirlamayi denediniz mi
PınarDem
Active Level 1
Galaxy S
2 servis gördü güncelleme sıfırlama uzaktan erişim ama durum hep aynı sürekli bir sorun.Bende kullanmak istedim ama Malesef
0 Likes
zcc
Active Level 8
Galaxy S
Ala ala bir kac defa götürdüktwn sonra değişim oluyor diye biliyorum bence tekrar tekrar götürün
0 Likes
PınarDem
Active Level 1
Galaxy S
3 kez tekrar vericem ama sanmiyorum.
0 Likes
zcc
Active Level 8
Galaxy S
O sekilde yapiyorlarmos degisim diye duydum buralardada yaziyorlardi bir kac verdim degistirdiler diye yazilar okumuştum ins çözülür
mehmetakdag
Active Level 9
Galaxy S
Geçmiş olsun.
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Zaten teknoloji sans isi biraz kimine sıkıntili oluyor kimi mukemmel oluyor keske hepsi mukemmel olsa teknolojiler