cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S22 sarj sorunu hakkinda

(Topic created on: 06-20-2022 10:14 AM)
279 Views
fevzi9522
Active Level 5
Options
Galaxy S

S22 kullanan arkadaşlar  direk msj atabilirmi  aynı sorun onlardansın varmi.

Sarj ısınma sorunu hakkinda

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba fevzi9522,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Pil Durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
11 Comments
Chapalain
Active Level 2
Galaxy S
Şarjda ısınma yapar cihaz hızlı şarj kullanırsan hele daha da çok artar ama sorun nedir spesifik olarak?
fevzi9522
Active Level 5
Galaxy S
Yarım.gunu çıkaramıyorum
0 Likes
fevzi9522
Active Level 5
Galaxy S
Sosyal medya yok
0 Likes
TabS7ege
Active Level 8
Galaxy S
Şarjda ısınma konusunda endişe etmeyiniz. Yeni nesil çoğu telefon şarj olurken ısınıyor. Eskiden şarj etme teknolojisi daha yavaş olduğu için bu denli ısınmıyordu ama artık 15w ve üzerinde ısınma olmadan şarj etmek mümkün değil. Bu ısınma yaz aylarında çok daha fazla görülüyor, ben kendimden biliyorum kışın telefon şarjda ılık oluyor ama son 3 haftadır baya ısınıyor. Bu ısınmaya karşı koruma olduğundan belli bir ısıyı geçmez, geçtiği zaman da kendini güvenlik için kapatıyor diye biliyorum. **bleep** **bleep** kapanma durumu ile karşılaşıyorsaniz servise gitmekte fayda var.
0 Likes
fevzi9522
Active Level 5
Galaxy S
Normal kullanımda 5 saat telefon şarja takmak lazım
0 Likes
Chapalain
Active Level 2
Galaxy S
Telefona format atmayı deneyin. İlk bir kaç gün şarj hızlı bitecektir sonrasında 10 gün telefonun sizin kullanım alışkanlıklarınızı öğrenmesini bekleyin, sonrasında normale dönecektir. Eğer yine dönmez ise servise götürmelisiniz, bir de yazılım güncellemesini de kontrol etmenizi öneririm.
fevzi9522
Active Level 5
Galaxy S
Onları yaptım.sorun yok
0 Likes
Chapalain
Active Level 2
Galaxy S
O zaman servis abi yapacak bir şey yok :(
0 Likes
fevzi9522
Active Level 5