cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 Ultra, android 14 / 6.1 güncellemesi kamera bozulması

(Topic created on: 3 weeks ago)
168 Views
UĞURCANYLMZ
Active Level 1
Options
Galaxy S
S22 ultra 12/512 telefonumu, 19/05/2024 tarihinde android 14 - 6.1 sürümüne güncelledim ve bu güncelleme sonrası kamerada çektiğim resim ve videolarda gözle çok net **bleep** edilir seviyede greylenmeler görünmeye başladı, ayrıca 1x 12 ve 108 mp gün ışığında resim çekiyorum, etrafdaki nesnelerin renklerini alakasız bir şekilde değiştiriyor. Ve bir miktar yakınlaştırma yaptığımda resim çok net bozuluyor, samsung un bu yaptığı çok ayıp eski amiral gemisi olabilir ama yazılımla bu denli bozmayın cihazları bu artık giç hoş olmayan noktalara ulaştı, kendi ayağınıza sıkıyorsunuz gerçekten, muazzam resimler çeken telefonumu nefret ettirir hale geldiniz, sizden nefret ediyorum 😡😡😡

4 Comments
BurhanA55
Active Level 3
Galaxy S
Planlı eskitme... En iyisi hiç güncellememek.
BeTMeRoS
Active Level 4
Galaxy S
Samsung pişmanlık seviyesine ulaşmış durumda 😒
UĞURCANYLMZ
Active Level 1
Galaxy S
Kesinlikle katılıyorum, samsung Türkiye ekibinde de iş yok, torpille atanmış da zorla çalışıyorlar gibi, hiç yardımcı olunmuyor, çözüm odaklı çalışımıyorlar, iPhone ne geçeceğim ben, bu çöpü kullanmaktansa stabil kullanırım en azından fotolarda gerçeğe en yakın rengi de iPhone kameraları sunuyor
Salih24u
Active Level 6
Galaxy S
Sanırım s24 ultranın kamerasına göre ayarlanmış 6.1'in kamera özellikleri. S24 ultrada da bu sorunlar var, ama aynı zamanda çok detaylı, dslr'ye yakın, doğala yakın, fazla oynanmamış fotolar çekebiliyor. Bir şeyler deniyorlar. Dslr'ye yaklaştıracaklar ve lens sayısını azaltacaklar.