cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S22 Ultra SM-S908B

(Topic created on: 11-19-2023 12:28 PM)
42 Views
Tahir-
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Merhaba, telefonum durduk yere yeniden başlıyor, Samsung logosu çıkıyor, sonra yeniden başlıyor ve bazen açılıp 1 veya 3 dakika sonra başlıyor, bu çok can sıkıcı bir durum. Elimden gelen her şeyi yapmaya çalıştım, tüm talimatlar doğrultusunda, her sebebi tek tek araştırıp denemem sonucunda hiçbir şekilde düzelmedi, sorun devam ediyor.

20231119_024933.jpg

4 Comments
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy S
Anakart büyük ihtimalle
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy S
Anakartta sıkıntı olabilir servise verin en iyisi bu. Cihazın anakartından şüphe ediyorum.
Tahir-
Beginner Level 2
Galaxy S

Sorun belki yazılımsaldır diye düşünüyorum One Ui6 Android 14 ile son güncelleme geldiğinde tekrar deneyeceğim olmazsa son çare servise bırakmak olacaktır.

Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Tahir-,

 

Bu durumu yüklediğiniz son uygulamaları kaldırıp tekrar denemenizi, durumun devamı halinde cihazda sıfırlama işlemini uygulamanızı rica ederiz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

 

Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD