cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S22 ULTRA, ses, titreşim, pil ve ısınma konusunda yazılım güncellemesi almalı!

(Topic created on: 09-29-2022 09:10 PM)
51 Views
Cagatays
Active Level 4
Options
Galaxy S

Nasıl bir üst segment/amiral gemi telefonu anlamadım.

Aşırı ısınıyor. Pil yarım gün anca gidiyor. Bildirim ve zil sesi ile titreşimi cepte duyulmayacak kadar. Yazılım güncellemesi ile mutlaka düzeltilmeli. Yoksa tam bir fiyasko hakikaten.
7 Comments
wallendor
Active Level 8
Galaxy S
Bunların hepsi android 12 yüzünden android 13 de acilen bu sorunu düzeltmeleri lazım yoksa çok kötü bir felaket bekliyor samsungu
wallendor
Active Level 8
Galaxy S
Bende de aynı sorun var samsung A53 kullanıyorum
Cagatays
Active Level 4
Galaxy S
Note 10+ kullanıyordum o da android 12 ama bir sorunu yoktu. Bu durum Snapdragon Gen 1 sorunu bence. Ayrıca korelilerin düz ve sabit mantığı bence.
narcosis
Expert Level 5
Galaxy S
Samsung cihazlara SD gen1 hic iyi gelmedi 30binlik cihaz isiniyosa harbi yazik yani
Cagatays
Active Level 4
Galaxy S
Düşündüm de ısınmak denmez buna pek. Yanıyor.
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy S
S22 Plusta çok şükür ısınma vs. sıkıntıları yaşamıyorum. Pili 4500 değilde 5000mAh ve üstü olsa evet daha iyi olurdu. ama o zamanda telefon zaten ağır, dahada ağırlaşacaktı.
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Cagatays,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes