cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 ULTRA ONE Uİ 6.1

(Topic created on: a month ago)
625 Views
OguzhanGoktas
Active Level 3
Options
Galaxy S
TELEFONU SIFIRLAYIP DENEYİMLEYEN OLDU MU? EKRAN SÜRESİNDE, KAMERADA, ARAYÜZ HIZINDA İYİLEŞME VARMI ? BEN ŞUAN ANDROİD 13 KULLANIYORUM GEÇMEYE DEĞER Mİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.
7 Comments
aLyssia
Active Level 6
Galaxy S
Ben S20FE kullanıyorum ama S22 Ultra kullanan kişilerin forumlardaki yorumlarına bakarsak, iyileştirmeler olmuş. Ekran süresinin uzadığını söyleyenler de var.
mertys
Active Level 5
Galaxy S
s22 ultrada kullanırım şarzı harika
0 Likes
OguzhanGoktas
Active Level 3
Galaxy S
Pil kullanımının ekran görüntüsünü paylaşır mısın?
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Evet hızlanma var ama pil konusu için 1 hafta filan kullanmak lazım
0 Likes
ImSadie
Active Level 3
Galaxy S
Dün geldi ve sıfırladım. Isınma konusunda ciddi bir iyileşme var. Normalde ağır bir oyuna girdiğimde 5 dk sonra 40 44 dereceye çıkan telefon şuan 5dk da 35 dereceye anca çıkıyor oyunda ise max 40 41 derece gördüm ama daha deneyimlemem lazım zamanla bu rakamlar böyle kalırsa gerçekten ciddi bir iyileşme var. Arayüz ise animasyonları daha yavaş yapmışlar bu yüzden özellikle navigasyon çubuğu kullananlar için sıkıntılı olmuş altta kalan uygulamaları açmak için biraz daha fazla tuşa basılı tutup beklemek gerekiyor gün içerisinde bu durum biraz sinirimi bozdu. Ama one ui ana ekran güncellemesiyle büyük ihtimal çözerler. Genel olarak gerçekten çok güzel genelde zaten x.1 sürümleri çok stabil çalışıyor.
0 Likes
OguzhanGoktas
Active Level 3
Galaxy S
Pil konusunda diğer sürümlere göre bir gelişme var mı yoksa aynı mı?
0 Likes
mementomori07
Beginner Level 2
Galaxy S
Ben yükledim.. pil eskşye nazaran çok daha iyi gidiyor.. hızlandı telefon ilginç bi şekilde.. gelen özellikler de s24 ile aynı kısma yapmamışlar .. çok ilginç cidden
0 Likes