cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S22 Play Sistem Güncellemesi Temmuz Sorunu

(Topic created on: 12-11-2022 12:44 AM)
473 Views
Aykut
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Cihazı sıfırlayıp Android 13 e geçtikten sonra play sistem güncellemesi 1 Temmuz 2022 de kaldı. Google play hizmetlerini bile sıfırladım ama hiçbir çözüm bulamadım. Şu anda da Kasım güncellemesi geldi Tab s6 lite da A21s de güncelledim ama s22 ye gelmiyor. 

Resolved!
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
Yok var o durum Android 13'ten beridir ama öyle kalsın bence, biz önce Samsung tan tam anlamıyla kesintisiz güncelleme alalımda bakarız Google dan gelenlere
Galaxy S
🙂
0 Likes
Galaxy S
Elin parasından sanane sen kendi cebine bak millet ne isterse onu alır
0 Likes
Galaxy S
Çoğu kişide var o sıkıntı
0 Likes
nyt_3489
Active Level 7
Galaxy S

Güncellemenin kendisi geldi bence, çünkü ben de telefona 13'ü yüklediğimde GP sistem güncellemesi temmuz'da gözüküyordu, üstüne google play sistem güncellemesi yükledi, sonrasında yine temmuz gözüktü, bence görsel bir bug var orada. Sıfırlama mevzularına kadar ben de yaptım çünkü.

BarışKRKY
Active Level 4
Galaxy S
S21 fe kullanıyorum benimkide guncellediğim halde 1 ekim olarak görünüyor
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
Evet gelmiyor ve bence gelmesin kardeşim boş verin onu, biz direkt Samsung'tan almaya bakalım da
Solution
Lobao
Active Level 9
Galaxy S
Android gibi her iki sistemde google tarafından sağlandığı için bu konuyu google tarafına danışmak gerek bence. Cihazla ilgili olduğunu düşünmüyorum.
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S

Arkadaşlar bu sorunu çözen var mı? Samsung ile görüştüm uzaktan destek bağlanın diyor. Ne yaptıysam 1 temmuz olarak gözüküyor. 

volkanaa52
Active Level 4
Galaxy S
Google play güncellemelerini yapınca Google uygulamaları kasıyor o yüzden guncellemenek daha iyi gibi