cancel
Showing results for
Search instead for
Did you mean:
Resolved! Solved

Original topic:

S22 Pil Sorunu

(Topic created on: 11-07-2023 11:18 PM)
73 Views
murat77d
Active Level 7
Options
Galaxy S

image

image

image

--------------------------------
Kalan sarj %28
Guc tasarrufu kapal覺
Bluetooth A癟覺k (watch5 kullaniyorum)
Mobil veri A癟覺k 
Ekstra karartma A癟覺k 
Ekran 60hz
Konum A癟覺k 
Oyun Oynanmad覺
--------------------------------
Ekran s羹resi cok az veriyor 2 / 4 saat ekran s羹resi olmaz tum uygulamalari da uyku moduna aldim bir kac uygulama hari癟 yeni fabrika ayari attim yine d羹zelmedi nas覺l d羹zelecek bu durum telefonu deitireceim boyle giderse eski telefonum xioami note8 pro idi ve cok iyi ekran sureleri al覺yordum dedim amiral gemisi alal覺m kameras覺 falan guzel olur android olsun aliskanlik o yonde ama amiral gemisi korsan gemisi oldu nasil duzelecek bu ? One ui 6 guncellemesi duzeltirmi yoksa s23 ge癟eceim degisim kampanyasi ile :(((
0 Likes
24 Comments
S23_Erturul
Active Level 6
Galaxy S
S23 ge癟meni tavsiye ederim
murat77d
Active Level 7
Galaxy S
Ekran s羹reniz nedir kac saat al覺yorsunuz gundelik kullan覺mda
S23_Erturul
Active Level 6
Galaxy S
Pili koruma ama癟l覺 %85 arj ediyorum bug羹n uan **bleep** arj覺m %32. Ekran a癟覺k kalma s羹resi 7 saat 3 dakika
0 Likes
murat77d
Active Level 7
Galaxy S
7saat demeyeydin iyiydi daha 癟ok degistiresim geldi imdi 4 saat alinca sukur ediyorum bu telefonla duz modelini mi kullaniyorsunuz
S23_Erturul
Active Level 6
Galaxy S
Evet d羹z modeli. 襤mkan覺n varsa hi癟 bekleme s23 ge癟 fark覺 g繹receksin :)
0 Likes
Morpheuss1
Active Level 5
Galaxy S
Konum a癟覺ksa eer kapatman覺z覺 繹neririm 癟ok fazla pil t羹ketiyor hatta en 癟ok t羹keten eylerden birisi ekran s羹reniz normal deil. Servise de g繹nderebilirsiniz. Bir de d羹z model olduu i癟in batarya ve ilemciden dolay覺 arj覺 daha az gidiyor. Eer b羹t癟eniz varsa ultra modellerin batarya performans覺 daha iyi. Bu g繹r羹nt羹 de s22 ultradanScreenshot_20231022_185924_Device care.jpg
0 Likes
murat77d
Active Level 7
Galaxy S
8 saat iyiymis必
Kerem_35
Active Level 9
Galaxy S
Telefonun arj覺n覺 fulledim sonra ful sosyal medya 10-20 dakika kadarda house flipper oynad覺m watch5 buds2 bal覺 120hz Spotify arka planda kalan b羹t羹n uygulamalar derin uykuda arj 3 saat anca dayand覺
murat77d
Active Level 7
Galaxy S
Bende 60hz kulanniyorum ona rahmen gitmedi suan fotograflarda ki ekran suresi hic oyun acilmamis hali
0 Likes