cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 Pil Değişimi Sonrası Ekran Süreleri

(Topic created on: 08-04-2023 04:01 PM)
301 Views
Aykut
Expert Level 5
Options
Galaxy S

31 Temmuz günü cihazın anakartı ve pili değişti o günden beridir 120Hz de kullanıyorum ve sonuç benim için mükemmel. Ben telefonu aldığımdan bu yana 120Hz de hiçbir şekilde 3.5 saatin üzerine çıkmamıştım. 4 gündür ortalam 5.5 saat ekran süresini görüyorum ve cihazda ısınma yok. Destek bilişim ailesine çok teşekkür ederim cidden adamlar çok iyi çözüm sunuyor. 

Dipnot: Cihazi Ekim 2022 güncellemesi ile kullanıyorum. One UI 5.1'e geçiş yapmadım. Anakart degistikten sonra Ekim 2022 yazılımı ile geldi. Belki de Ekim 2022 Sonrası güncellemeler sorunluydu cihazımı bozdu bilemem. One UI 6 çıkana kadar bu yazılımda kalmayı düşünüyorum

image

image

image

image

12 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
Hayırlı olsun. Senin adına sevindim. Ben mağdur olmaya devam ediyorum. 3 kere gittim üçünde de aynen geri döndüm maalesef. Şimdi başka ekiplere iletilmiş. Dönüş bekliyorum. Umarım gerçekten problemim çözülecek. Bu gerçekten son şansları. Bu dönüşü bekliyorum. Aradıklarında sorunum çözüme kavuşmaz ise Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. Artık yeter. Son bir arama bekliyorum belki bir çözüm sunarlar diye.
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Teşekkürler. Direkt tüketiciye git derim
BK_S22
Active Level 7
Galaxy S
5.1 den sojra ciddi pil sorunu ve ısınma sorunları var s22 nin
BK_S22
Active Level 7
Galaxy S
Umudumuz one uı 6
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Cidden öyle. O yüzden yüklemiyorum
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
Nihayet benim aldığım ekran sürelerinin aynısı hayırlı olsun senin adına kardeşim
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Teşekkürler.
EsatSemih
Active Level 7
Galaxy S

Senin adına sorunun çözülmesine sevindim.
Bende olumlu bir şeyler olmasını bekliyorum.
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
İnşallah olur