cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 OneUI6 Sorunları

(Topic created on: 12-02-2023 10:52 PM)
651 Views
Segosd
Active Level 5
Options
Galaxy S

Arkadaşlar sizlere s22 android 14 de 2 günlük deneyimlerimi anlatmak istiyorum tekrardan. Baştan söyleyim 13 den 14e geçiş olmamiş bu olsa olsa android 12.5 olmuş. Neden mi nedeni 13 sahip olduğumuz (memnum oldumuz) özellikler kaldırılmış. Yerine bizi yoracak uğraştırack eklemeler yapılmış. Bunlara örnek bildirim panelinde artık üzerine basılı tutup yer değişikligi yapamıyoruz. Wifi hızı ve çekim gücü artık yok göstermiyor. Kamerayı her açtıgınızda 12mp olarak başlıyor şaka gibi ana kamera 50 mp ana kamera ile başlamıyor. Eskiden direk ana kamera ile açılıyordu. Beta da bunları hiç mi **bleep** etmediler. S23 kullanıcıları 1 aydır kullanıyor onlardan da hiç ses yok kimse **bleep** etmedi mi bu hataları. 

image

image

image

15 Comments
Receps
Active Level 6
Galaxy S
Kanka kamera ayarlarından korunacak ayarlar bölümünden ayarlarsan 50 mp ile başlıyor yani bir sorun değil
Segosd
Active Level 5
Galaxy S
Dostum mesele bizi uğraştırmaları. Yenilik adı altında biz kullanıcılara angarya iş çıkarmaları. Dediğim gibi android 14 de yenilik yok
Receps
Active Level 6
Galaxy S
Haklısın dostum ama kamera harici bahsettiğin özellik çok **bleep** kullanılan birsey değil ki
0serName
Active Level 8
Galaxy S
S23 kullanıyorum ve ben burada animasyon hatalarını paylaştım kaç kere. Bana gelip sorun yok uydurma, çamur atma dediler ve çözüm olarak da animasyonları kapat dediler.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba kardeşim galaxy store den samsung galaxy one ui ekranı geldi yükledim animasyon hatalar düzeldi
0serName
Active Level 8
Galaxy S
Evet biraz düzeldi ama hala bir sürü sıkıntı yaşıyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Ben bir sıkıntı yaşamadım ama istersen galaxy app booster yükleyebilirsin galaxy store den optimize eder
0serName
Active Level 8
Galaxy S
Onunla çözülecek gibi.değil. frame drop, stutter, flickering gibi şeyler oluyor. Düzeltme dağıtacağız dediler hala gelmedi. Pixel shift çalışmıyor yanma tehlikesi var. İşin garibi A serisi kullanıcılarında bunların hiçbiri yok.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Sizin dediğiniz bende sorun yok umarım one ui 6.1 ile düzelir